fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Lviv Education Update: 3 інструменти ефективної комунікації у житті та бізнесі

  • Дата: 07/11/2019
  • Мова: Українська
  • Час: 17:00 - 18:30
Місце проведення:

офіс J&L Consulting вул. Личаківська, 33 а Львів

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Lviv Education Update: 3 інструменти ефективної комунікації у житті та бізнесі. Дата: 07 листопада2019. Час: 17:00 18:30. Мова: Українська. Місце проведення: офіс J&L Consulting вул. Личаківська, 33 а Львів. У сучасному світі будь-яка взаємодія з людьми, у побуті чи діловій сфері побудована на спілкуванні. Людина досягає успіху тоді, коли вона здатна підтримувати хороший рівень спілкування з керівником, колегами, родиною, дітьми тощо. Тому ефективна комунікація - це ключова компетенція людини, яка прагне до самореалізації в усіх сферах життя.   На майстер-класі ми розглянемо та засвоїмо 3 навички спілкування, завдяки яким можна досягнути взаєморозуміння та успіху в будь-якій сфері: Цикл спілкування та що відбувається, коли ми його не дотримуємось. Техніка активного слухання. Як досягати згоди з людьми шляхом виявлення спільного та створення атмосфери приязні зі співрозмовником. Навик давати вичерпне підтвердження спостереженню, чи зауваженню таким чином, щоб досягти порозуміння зі співрозмовником і не повторювати свою думку. Під час зустрічі буде активна практика та живе спілкування. Коли? - 7 листопада, 17.00-18.30 Де? - Офіс J&L Consulting (вул. Личаківська, 33а, Львів) Тренер? - Тетяна Лупій, бізнес-тренер у мережі EVA, засновник Центру прикладної освіти Основи  Загальна кількість учасників - до 20, тому перевага надається першим зареєстрованим та допускається лише один учасник від компанії. Якщо Ви зареєструвалися, але у Вас відбулися зміни у планах - повідомте нас, будь ласка, натиснувши Скасувати реєстрацію на сайті.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Юлія Легка. E-mail yulia.lehka@eba.com.ua.

У сучасному світі будь-яка взаємодія з людьми, у побуті чи діловій сфері побудована на спілкуванні. Людина досягає успіху тоді, коли вона здатна підтримувати хороший рівень спілкування з керівником, колегами, родиною, дітьми тощо. Тому ефективна комунікація – це ключова компетенція людини, яка прагне до самореалізації в усіх сферах життя.  

На майстер-класі ми розглянемо та засвоїмо 3 навички спілкування, завдяки яким можна досягнути взаєморозуміння та успіху в будь-якій сфері:

  • Цикл спілкування та що відбувається, коли ми його не дотримуємось.
  • Техніка активного слухання. Як досягати згоди з людьми шляхом виявлення спільного та створення атмосфери приязні зі співрозмовником.
  • Навик давати вичерпне підтвердження спостереженню, чи зауваженню таким чином, щоб досягти порозуміння зі співрозмовником і не повторювати свою думку.

Під час зустрічі буде активна практика та живе спілкування.

Коли? – 7 листопада, 17.00-18.30

Де? – Офіс J&L Consulting (вул. Личаківська, 33а, Львів)

Тренер? – Тетяна Лупій, бізнес-тренер у мережі “EVA”, засновник Центру прикладної освіти “Основи” 

Загальна кількість учасників – до 20, тому перевага надається першим зареєстрованим та допускається лише один учасник від компанії.

Якщо Ви зареєструвалися, але у Вас відбулися зміни у планах – повідомте нас, будь ласка, натиснувши “Скасувати реєстрацію” на сайті.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Юлія Легка

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: