fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Lviv: 3000 seconds of HR with Alla Reberka

  • Дата: 06/07/2023 (ЧТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 17:00 - 18:00
Місце проведення:

Zoom.us

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Lviv: 3000 seconds of HR with Alla Reberka. Дата: 06 липня2023. Час: 17:00 18:00. Мова: Українська. Місце проведення: Zoom.us. Друзі, ми продовжуємо наші зустрічі в рамках проєкту HR комітету Офісу Асоціації  “3000 seconds of HR¨. Запрошений експерт: Реберка Алла,  ІТ HR експерт. Працює в сфері управління персоналом вже понад 13 років. За плечима експерта робота в таких компаніях-гігантах як SoftServe, Capgemini, Avenga. Я пройшла шлях від HR трайні до HR Директора і дуже ціную, що мала можливість отримати досвід на всіх щаблях, оскільки саме це дає мені можливість з легкістю перемикатися від helicopter view до вирішення точкових проблем. Протягом інтерв’ю дізнаємось про: - те, що допомагає компанії працювати у сьогоднішніх умовах - як компанії адаптувались до блекаутів - виклики ринку праці і що допомагає їх долати - методи утримання працівників на роботі - застосування змішаного формату роботи - виклики HR лідерів   Нагадуємо вам, що концепція заходу полягає у 45-ти хвилиному інтервю з найкращими директорами з управління персоналом. Відповіді на найкращі питання будуть трансформовані у подкаст. Інтервюєр: Антоніна Курець, співголова HR комітету Офісу Асоціації. Час і дата: 6 липня, 17:00 - 18:00. Зверніть увагу, що реєстрація обовязкова! Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Маряна Оганян. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +38 0675009156.

Друзі,

ми продовжуємо наші зустрічі в рамках проєкту HR комітету Офісу Асоціації  “3000 seconds of HR¨.

Запрошений експерт: Реберка Алла,  ІТ HR експерт. Працює в сфері управління персоналом вже понад 13 років. За плечима експерта робота в таких компаніях-гігантах як SoftServe, Capgemini, Avenga.

“Я пройшла шлях від HR трайні до HR Директора і дуже ціную, що мала можливість отримати досвід на всіх щаблях, оскільки саме це дає мені можливість з легкістю перемикатися від helicopter view до вирішення точкових проблем.”

Протягом інтерв’ю дізнаємось про:

– те, що допомагає компанії працювати у сьогоднішніх умовах
– як компанії адаптувались до блекаутів
– виклики ринку праці і що допомагає їх долати
– методи утримання працівників на роботі
– застосування змішаного формату роботи
– виклики HR лідерів

 
Нагадуємо вам, що концепція заходу полягає у 45-ти хвилиному інтерв’ю з найкращими директорами з управління персоналом. Відповіді на найкращі питання будуть трансформовані у подкаст.

Інтерв’юєр: Антоніна Курець, співголова HR комітету Офісу Асоціації.

Час і дата: 6 липня, 17:00 – 18:00.

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Мар'яна Оганян

Зв'язатись
+38 0675009156
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: