fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Unlimit Ukraine Talk Session: Секрети програми обміну Erasmus for Young Entrepreneurs

 • Дата: 22/02/2022 (ВТ)
 • Мова: українська, російська
 • Час: 11:00 - 12:00
Місце проведення:

ОНЛАЙН у ZOOM

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Unlimit Ukraine Talk Session: Секрети програми обміну Erasmus for Young Entrepreneurs. Дата: 22 лютого2022. Час: 11:00 12:00. Мова: українська, російська. Місце проведення: ОНЛАЙН у ZOOM. Програма ЄС з міжнародного обміну дає молодим і діючим українським підприємцям можливість навчатися у досвідчених керівників малого бізнесу в інших країнах-учасницях проєкту та перейняти досвід у європейських колег шляхом стажування закордоном. Програма Erasmus for young Entrepreneurs відкрита для підприємців, що мають постійне місце проживання в одній з 27 країн-членів Європейського Союзу, а також з Албанії, Вірменії, Боснії та Герцеговини, колишньої Югославської Республіки Македонія, Ісландії, Чорногорії, Молдови, Сербії, Туреччини та України. Про що будемо говорити? Хто може взяти участь у програмі обміну Erasmus for young Entrepreneurs? Хто такі “молоді” або “діючі” підприємці? Які документи потрібно заповнювати та як це робити? Види обміну в період пандемії. На який період часу Ви можете поїхати на обмін? Фінансування програми. Досвід підприємців, які вже скористались програмою. Всі секрети програми обміну Erasmus for young Entrepreneurs Запрошуються члени Асоціації - представники різноманітних сфер бізнесу та ті, хто бажає створити новий або додатковий вид бізнесу - за попередньою реєстрацією. Реєстрація: до 21 лютого 2022р. Спікери. Олена Еро. Менеджер проекту підтримки та розвитку малого та середнього бізнесу Unlimit Ukraine by EBA. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Коновалова. E-mail kharkiv@eba.com.ua. Контактний телефон. +380674066516.

Програма ЄС з міжнародного обміну дає молодим і діючим українським підприємцям можливість навчатися у досвідчених керівників малого бізнесу в інших країнах-учасницях проєкту та перейняти досвід у європейських колег шляхом стажування закордоном.

Програма Erasmus for young Entrepreneurs відкрита для підприємців, що мають постійне місце проживання в одній з 27 країн-членів Європейського Союзу, а також з Албанії, Вірменії, Боснії та Герцеговини, колишньої Югославської Республіки Македонія, Ісландії, Чорногорії, Молдови, Сербії, Туреччини та України.

Про що будемо говорити?

 • Хто може взяти участь у програмі обміну Erasmus for young Entrepreneurs?
 • Хто такі “молоді” або “діючі” підприємці?
 • Які документи потрібно заповнювати та як це робити?
 • Види обміну в період пандемії.
 • На який період часу Ви можете поїхати на обмін?
 • Фінансування програми.
 • Досвід підприємців, які вже скористались програмою.
 • Всі секрети програми обміну Erasmus for young Entrepreneurs

Запрошуються члени Асоціації – представники різноманітних сфер бізнесу та ті, хто бажає створити новий або додатковий вид бізнесу – за попередньою реєстрацією.

Реєстрація: до 21 лютого 2022р. 

Спікери

1 / 1
Олена Еро
Менеджер проекту підтримки та розвитку малого та середнього бізнесу Unlimit Ukraine by EBA
Олена Еро

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Коновалова

Зв'язатись
+380674066516
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: