fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA IT Legal Talk

 • Дата: 11/12/2018 (ВТ)
 • Мова: Українська
 • Час: 12:00 - 17:00
Місце проведення:

Андріївський узвіз, 1A Київ, 04070, Україна

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA IT Legal Talk. Дата: 11 грудня2018. Час: 12:00 17:00. Мова: Українська. Місце проведення: Андріївський узвіз, 1A Київ, 04070, Україна. Ми раді запросити Вас на EBA IT Legal Talk, що відбудеться 11 грудня з 12:00 по 17:00 для ІТ та Телекомунікаційних компаній-членів ЕВА. Зустріч присвячена стратегічному плануванню для ІТ компаній в правовому аспекті стосовно експансії бізнесу до зарубіжних країн. Протягом EBA Legal Talks будуть обговорюватись наступні питання: Світові тенденції міжнародного оподаткування. Банківські рахунки та процедура контролю за дотриманням вимог банків. Інформація, яка необхідна банкам. Що таке “substances” та де його шукати ? Наслідки для українських бенефіціарів, що випливають внаслідок міжнародного обміну банківської інформації. Врахування ризиків та управління змінами. Можливі подальші зміни в українському оподаткуванні та їх вплив на бенефіціарів. Податок на виведений капітал та його вплив на ІТ компанії. Для обговорення вищезгаданих пунктів та багатьох інших ми запрошуємо представників ІТ та Телекомунікаційних компаній, що: являються власниками закордонних компаній або рахунків, або якщо ви це плануєте; отримали запит від клієнтів щодо юридичної особи не в Україні; хочуть тримати руку на пульсі оподаткування в Україні та за її межами. EBA IT Legal Talk буде проводитись провідними юридичними експертами з таких компаній як: AEQUO, Finevolution, Redcliffe Partners, Advice Group, Deloitte in Ukraine, Crowe Horwath AC Ukraine. Саме тому Ви матимете можливість задавати свою власні питання, щоб отримати розгорнуті відповіді чи поради. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстраціє о обов’язкова, так як лише зареєстровані особи будуть повідомлені про можливі зміни у розкладі. З нетерпінням чекаємо на Вас! Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Басистий Антон. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 0635917083.

Ми раді запросити Вас на EBA IT Legal Talk, що відбудеться 11 грудня з 12:00 по 17:00 для ІТ та Телекомунікаційних компаній-членів ЕВА.

Зустріч присвячена стратегічному плануванню для ІТ компаній в правовому аспекті стосовно експансії бізнесу до зарубіжних країн.

Протягом EBA Legal Talks будуть обговорюватись наступні питання:

 • Світові тенденції міжнародного оподаткування.
 • Банківські рахунки та процедура контролю за дотриманням вимог банків. Інформація, яка необхідна банкам.
 • Що таке “substances” та де його шукати ?
 • Наслідки для українських бенефіціарів, що випливають внаслідок міжнародного обміну банківської інформації.
 • Врахування ризиків та управління змінами.
 • Можливі подальші зміни в українському оподаткуванні та їх вплив на бенефіціарів.
 • Податок на виведений капітал та його вплив на ІТ компанії.

Для обговорення вищезгаданих пунктів та багатьох інших ми запрошуємо представників ІТ та Телекомунікаційних компаній, що:

 • являються власниками закордонних компаній або рахунків, або якщо ви це плануєте;
 • отримали запит від клієнтів щодо юридичної особи не в Україні;
 • хочуть тримати руку на пульсі оподаткування в Україні та за її межами.

EBA IT Legal Talk буде проводитись провідними юридичними експертами з таких компаній як: AEQUO, Finevolution, Redcliffe Partners, Advice Group, Deloitte in Ukraine, Crowe Horwath AC Ukraine.

Саме тому Ви матимете можливість задавати свою власні питання, щоб отримати розгорнуті відповіді чи поради.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстраціє о обов’язкова, так як лише зареєстровані особи будуть повідомлені про можливі зміни у розкладі.

З нетерпінням чекаємо на Вас! 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Басистий Антон

Зв'язатись
0635917083
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: