fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA IQ Challenge: Teams Race

  • Дата: 25/02/2019 (ПН)
  • Мова: Українська/російська (без перекладу)
  • Час: 19:00 - 21:00
  • Початок реєстраціїо 18:30
Місце проведення:

Mercure Kyiv Congress Hotel (м. Київ, вул. В.Гетьмана 6)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA IQ Challenge: Teams Race. Дата: 25 лютого2019. Час: 19:00 21:00. Мова: Українська/російська (без перекладу). Початок реєстрації о 18:30. Місце проведення: Mercure Kyiv Congress Hotel (м. Київ, вул. В.Гетьмана 6). Реєстрація закрита! Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас до участі у турнірі EBA IQ Challenge: Teams Race! Улюблена бізнес-гра тепер у новому форматі – ми запрошуємо до участі команди від членських компаній Асоціації. EBA IQ Challenge: Teams Race - це не тільки захоплива гра, а ще й чудовий варіант тімбілдінгу. Запрошуйте колег і долучайтесь до наших інтелектуальних змагань! Перша гра відбудеться 25 лютого у Mercure Kyiv Congress Hotel (м. Київ, вул. В.Гетьмана 6). Декілька правил: Реєструємо лише команди (6 учасників) Реєструємо по одній команді від компанії Чекаємо на ваші реєстрації, адже кількість місць обмежена! Реєстрація відкрита до 21 січня і є обов’язковою. Тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в розкладі. З нетерпінням чекаємо вас на нашому інтелектуальному змаганні!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Двігун. E-mail events@eba.com.ua. Контактний телефон. 0444960601.

Реєстрація закрита!

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас до участі у турнірі EBA IQ Challenge: Teams Race! Улюблена бізнес-гра тепер у новому форматі ми запрошуємо до участі команди від членських компаній Асоціації.

EBA IQ Challenge: Teams Race – це не тільки захоплива гра, а ще й чудовий варіант тімбілдінгу. Запрошуйте колег і долучайтесь до наших інтелектуальних змагань!

Перша гра відбудеться 25 лютого у Mercure Kyiv Congress Hotel (м. Київ, вул. В.Гетьмана 6).

Декілька правил:

  • Реєструємо лише команди (6 учасників)
  • Реєструємо по одній команді від компанії

Чекаємо на ваші реєстрації, адже кількість місць обмежена! Реєстрація відкрита до 21 січня і є обов’язковою. Тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в розкладі.

З нетерпінням чекаємо вас на нашому інтелектуальному змаганні!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
0444960601

Партнери

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Учасники команди
Зареєструватися
Закрити - 1
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: