fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA IQ Challenge

  • Дата: 18/10/2021 (ПН)
  • Мова: українська (без перекладу)
  • Час: 17:00 - 18:30
  • Початок реєстрації:о 16:00
Місце проведення:

Pepper’s Club (вул. Московська, будинок 8, корпус 7)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA IQ Challenge. Дата: 18 жовтня2021. Час: 17:00 18:30. Мова: українська (без перекладу). Початок реєстрації: о 16:00. Місце проведення: Pepper’s Club (вул. Московська, будинок 8, корпус 7). Реєстрація закрита! Рок, поп, джаз, класика – під час наступного EBA IQ Challenge ми перенесемося до Лондону, щоб зануритись в різноманіття його музичної спадщини! Столиця Великобританії займає помітне місце на світовій музичній сцені, адже тут жили й творили знакові виконавці, чиї пісні набули по-справжньому культового статусу. Тож запрошуємо всіх меломанів долучитися до нашої гри, де для перемоги важливо тримати вухо гостро та бути на одній хвилі зі своєю командою 😉 Захід відбудеться 18 жовтня о 17:00 в музичному пабі Pepper’s Club (вул. Московська, будинок 8, корпус 7). Зверніть увагу, що снеки та напої на місці не передбачаються, але ви можете пригоститись кухнею закладу та замовити будь-яку позицію з меню за свої кошти. Також після гри у вас буде можливість залишитись на DIEZEL JAM SESSION, який починається о 19:00. Це чудова нагода продовжити вечір у приємній компанії, знайти нові знайомства й просто поспілкуватися. І все це на фоні драйвової та живої музики. За правилами ми реєструємо лише команди від членських компаній Асоціацій (по 6 учасників в команді) у кількості не більше однієї команди від компанії.  Чекаємо на ваші реєстрації, адже кількість місць обмежена! Реєстрація відкрита до 13 жовтня 17:00 та може бути завершена раніше цього терміну. Тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в розкладі. Для учасників: Відповідно до вимог «жовтої» зони карантину ми можемо дозволити вашу участь лише за наявності у вас одного із документів нижче: сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою чи двома дозами вакцини* негативний результат ПЛР/антиген-тесту (зроблений не більш як за 72 години) довідка про одужання Наявність цих документів буде перевірятися при вході на локацію. Приймаються міжнародні, внутрішні, іноземні сертифікати, чинність яких підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, у паперовій чи цифровій формі в мобільному додатку Дія. *Вакцина має бути схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного застосування. Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу. До зустрічі! Партнер локації Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected] Контактний телефон. 0979792289.

Реєстрація закрита!

Рок, поп, джаз, класика – під час наступного EBA IQ Challenge ми перенесемося до Лондону, щоб зануритись в різноманіття його музичної спадщини! Столиця Великобританії займає помітне місце на світовій музичній сцені, адже тут жили й творили знакові виконавці, чиї пісні набули по-справжньому культового статусу. Тож запрошуємо всіх меломанів долучитися до нашої гри, де для перемоги важливо тримати вухо гостро та бути на одній хвилі зі своєю командою 😉

Захід відбудеться 18 жовтня о 17:00 в музичному пабі Pepper’s Club (вул. Московська, будинок 8, корпус 7).

Зверніть увагу, що снеки та напої на місці не передбачаються, але ви можете пригоститись кухнею закладу та замовити будь-яку позицію з меню за свої кошти.

Також після гри у вас буде можливість залишитись на DIEZEL JAM SESSION, який починається о 19:00. Це чудова нагода продовжити вечір у приємній компанії, знайти нові знайомства й просто поспілкуватися. І все це на фоні драйвової та живої музики.

За правилами ми реєструємо лише команди від членських компаній Асоціацій (по 6 учасників в команді) у кількості не більше однієї команди від компанії. 

Чекаємо на ваші реєстрації, адже кількість місць обмежена! Реєстрація відкрита до 13 жовтня 17:00 та може бути завершена раніше цього терміну. Тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в розкладі.

Для учасників:

Відповідно до вимог «жовтої» зони карантину ми можемо дозволити вашу участь лише за наявності у вас одного із документів нижче:

  • сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою чи двома дозами вакцини*
  • негативний результат ПЛР/антиген-тесту (зроблений не більш як за 72 години)
  • довідка про одужання

Наявність цих документів буде перевірятися при вході на локацію. Приймаються міжнародні, внутрішні, іноземні сертифікати, чинність яких підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, у паперовій чи цифровій формі в мобільному додатку Дія.

*Вакцина має бути схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного застосування.

Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу.

До зустрічі!

Партнер локації

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
0979792289

Партнери

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Ваша команда (будь ласка, вкажіть імена ваших товаришів по команді)
Зареєструватися
Закрити - 1
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: