fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA IQ Challenge

  • Дата: 24/10/2018 (СР)
  • Мова: Українська/російська (без перекладу)
  • Час: 19:00 - 21:00
  • Початок реєстраціїо 18:30
Місце проведення:

ЦеХАБ (вулиця Хрещатик, 29)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA IQ Challenge. Дата: 24 жовтня2018. Час: 19:00 21:00. Мова: Українська/російська (без перекладу). Початок реєстрації о 18:30. Місце проведення: ЦеХАБ (вулиця Хрещатик, 29). Реєстрація закрита! Європейська Бізнес Асоціація збирає усіх інтелектуалів позмагатися та перевірити свої знання і удачу у нашій вже традиційній бізнес-вікторині EBA IQ Challenge! Долучайтесь до наших інтелектуальних змагань, які відбудуться 24 жовтня у сучасному технологічному просторі ЦеХАБ (вулиця Хрещатик, 29). Ми вже підготували для вас цікаві питання та захоплюючі завдання, приємну та продуктивну атмосферу гарантуємо! Чекаємо на ваші реєстрації, адже кількість місць обмежена! Реєстрація відкрита до 23 жовтня і є обов’язковою. Тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в розкладі. Просимо звернути увагу на обмеження у реєстрації, до участі у заході запрошується один представник від компанії Асоціації. З нетерпінням чекаємо вас на нашому інтелектуальному змаганні!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 0601.

Реєстрація закрита!

Європейська Бізнес Асоціація збирає усіх інтелектуалів позмагатися та перевірити свої знання і удачу у нашій вже традиційній бізнес-вікторині EBA IQ Challenge!

Долучайтесь до наших інтелектуальних змагань, які відбудуться 24 жовтня у сучасному технологічному просторі ЦеХАБ (вулиця Хрещатик, 29).

Ми вже підготували для вас цікаві питання та захоплюючі завдання, приємну та продуктивну атмосферу гарантуємо!

Чекаємо на ваші реєстрації, адже кількість місць обмежена! Реєстрація відкрита до 23 жовтня і є обов’язковою. Тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в розкладі.

Просимо звернути увагу на обмеження у реєстрації, до участі у заході запрошується один представник від компанії Асоціації.

З нетерпінням чекаємо вас на нашому інтелектуальному змаганні!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
044 496 0601

Звіт та фотогалерея

24/ 10/ 2018

EBA IQ Challenge
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: