fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Human Resources Committee Meeting

  • Дата: 17/04/2019 (СР)
  • Мова: Українська (Без перекладу)
  • Час: 10:00 - 12:00
Місце проведення:

офіс Асоціації (Андріівський узвіз 1-А)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Human Resources Committee Meeting. Дата: 17 квітня2019. Час: 10:00 12:00. Мова: Українська (Без перекладу). Місце проведення: офіс Асоціації (Андріівський узвіз 1-А). Ми раді запросити Вас на засідання Комітету Асоціації з управління персоналом з представниками БФ Право на захист*. *Проект спрямований на моніторинг порушення прав та надання прямої юридичної допомоги внутрішньо переміщеним особам, а також іншим групам населення, які постраждали внаслідок конфлікту, посилення потенціалу державних органів та громадянського сектора та зміцнення законодавчої та нормативної бази.   Дата та час: Середа, 17 квітня, 10:00, офіс Асоціації. Порядок денний: 1. Знайомство з діяльністю БФ «Право на Захист» та напрямками роботи проекту «Інноваційні шляхи інтеграції біженців та шукачів притулку в Україні». 2. Презентація основних результатів досліджень: • «Ключові аспекти зайнятості біженців, осіб, які потребують додаткового захисту, та шукачів притулку в Україні»; • «Дослідження ринку праці в Київській і Харківській областях з метою виявлення потенційних компаній / організацій для подальшого працевлаштування біженців і шукачів притулку». 3. Правові основи працевлаштування біженців і шукачів притулку в Україні. 4. Європейський досвід і реалії працевлаштування біженців і шукачів притулку в Україні.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Yevhenii Skulskyi. E-mail [email protected].

Ми раді запросити Вас на засідання Комітету Асоціації з управління персоналом з представниками БФ “Право на захист”*.

*Проект спрямований на моніторинг порушення прав та надання прямої юридичної допомоги внутрішньо переміщеним особам, а також іншим групам населення, які постраждали внаслідок конфлікту, посилення потенціалу державних органів та громадянського сектора та зміцнення законодавчої та нормативної бази.
 
Дата та час: Середа, 17 квітня, 10:00, офіс Асоціації.

Порядок денний:

1. Знайомство з діяльністю БФ «Право на Захист» та напрямками роботи проекту «Інноваційні шляхи інтеграції біженців та шукачів притулку в Україні».
2. Презентація основних результатів досліджень:
• «Ключові аспекти зайнятості біженців, осіб, які потребують додаткового захисту, та шукачів притулку в Україні»;
• «Дослідження ринку праці в Київській і Харківській областях з метою виявлення потенційних компаній / організацій для подальшого працевлаштування біженців і шукачів притулку».
3. Правові основи працевлаштування біженців і шукачів притулку в Україні.
4. Європейський досвід і реалії працевлаштування біженців і шукачів притулку в Україні.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Yevhenii Skulskyi

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: