fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA How It Works: Як креатив вирішує бізнес-задачі?

  • Дата: 16/09/2020
  • Мова: Українська
  • Час: 16:00 - 17:30
Місце проведення:

Онлайн на платформі Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA How It Works: Як креатив вирішує бізнес-задачі?. Дата: 16 вересня2020. Час: 16:00 17:30. Мова: Українська. Місце проведення: Онлайн на платформі Zoom. Друзі, вітаємо! Після літньої паузи ми раді повернутися з новими зустрічами в рамках Комітетів з маркетингу та комунікацій Європейської Бізнес Асоціації. Запрошуємо вас на нашу першу вересневу зустріч, де ми будемо говорити про креатив – важливий інструмент залучення аудиторії та складову комунікацій будь-якого бренду. Долучайтеся, аби дізнатися про досвід роботи з креативними ідеями в Royenko Agency та поділитися своєю точкою зору чи цікавими кейсами креативних рішень вашого бізнесу. Отже, під час наступної зустрічі ми поговоримо про наступне: Для чого бізнесу креатив та які задачі він здатен вирішити? Як народжуються креативні ідеї? Що таке хороший та поганий креатив? Більше про створення, тестування та впровадження креативних рішень для бізнесу ми дізнаємося у нашої спікерки Ольги Роєнко, СЕО креативної маркетингової агенції Royenko Agency, партнерки консалтингової компанії hep.partners. Спікер: Ольга Роєнко, креативна підприємиця, СЕО креативної маркетингової агенції Royenko Agency, партнерка консалтингової компанії hep.partners Попередня реєстрація на захід обов’язкова. Чекаємо на вас!   Партнери: Royenko AgencyСпікери. Ольга Роєнко. Креативна підприємиця, СЕО креативної маркетингової агенції Royenko Agency, партнерка консалтингової компанії hep.partners. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Чуйко. E-mail iryna.chuiko@eba.com.ua. Контактний телефон. +38 093 6553922.

Друзі, вітаємо!

Після літньої паузи ми раді повернутися з новими зустрічами в рамках Комітетів з маркетингу та комунікацій Європейської Бізнес Асоціації. Запрошуємо вас на нашу першу вересневу зустріч, де ми будемо говорити про креатив – важливий інструмент залучення аудиторії та складову комунікацій будь-якого бренду.

Долучайтеся, аби дізнатися про досвід роботи з креативними ідеями в Royenko Agency та поділитися своєю точкою зору чи цікавими кейсами креативних рішень вашого бізнесу. Отже, під час наступної зустрічі ми поговоримо про наступне:

  • Для чого бізнесу креатив та які задачі він здатен вирішити?
  • Як народжуються креативні ідеї?
  • Що таке хороший та поганий креатив?

Більше про створення, тестування та впровадження креативних рішень для бізнесу ми дізнаємося у нашої спікерки Ольги Роєнко, СЕО креативної маркетингової агенції Royenko Agency, партнерки консалтингової компанії hep.partners.

Спікер: Ольга Роєнко, креативна підприємиця, СЕО креативної маркетингової агенції Royenko Agency, партнерка консалтингової компанії hep.partners

Попередня реєстрація на захід обов’язкова. Чекаємо на вас!  

Партнери: Royenko Agency

Спікери

1 / 1
Ольга Роєнко
Креативна підприємиця, СЕО креативної маркетингової агенції Royenko Agency, партнерка консалтингової компанії hep.partners
Ольга Роєнко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Чуйко

Зв'язатись
+38 093 6553922

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: