fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA How It Works: VR/AR технології для бізнесу

  • Дата: 24/11/2021
  • Мова: Російська
  • Час: 16:00 - 18:00
Місце проведення:

Онлайн на платформі Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA How It Works: VR/AR технології для бізнесу. Дата: 24 листопада2021. Час: 16:00 18:00. Мова: Російська. Місце проведення: Онлайн на платформі Zoom. Змінювати реальність не так складно, як здається. В еру технологій така суперсила доступна майже кожному, в кого є цифровий гаджет. Завдяки інноваціям в сфері AR/VR стираються кордони між реальним та віртуальним світом. Як цим можуть скористатися бренди для взаємодії зі своєю аудиторією – дізнавайтесь на наступній зустрічі PR&Marketing комітету Європейської Бізнес Асоціації. Нашим спікером виступить Дмитро Корнілов, СЕО та співзасновник студії з розробки Інстаграм-фільтрів для брендів FFFACE.ME, який нам розкаже та покаже все про: 6 трендів, які визначають технології та креативність у 2021 році; способи використання доповненої реальності та тактичного креативу для роботи з немедійною аудиторією; кейси із застосуванням тактичного креативу для Монобанк, Сільпо, 1+1, Parimatch, Harpers Bazaar, Privatbank, Uklon; шлях до Lovemark 2.0 – бренду, про який створюють контент. Ця онлайн-зустріч запланована на 24 листопада о 16:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на підключення буде надіслане після реєстрації. Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. До зустрічі на події! Спікер: Дмитро Корнілов, СЕО та співзасновник студії з розробки Інстаграм-фільтрів для брендів FFFACE.ME. За 2,5 роки роботи студія створила понад 500 Інстаграм-фільтрів для лідерів ринку в Україні, Західній Європі, Центральній Азії та США, стала партнером TikTok з розробки та запустила першу віртуальну інфлюєнсерку в Україні –  Astra StarrСпікери. Дмитро Корнілов. СЕО та співзасновник студії з розробки Інстаграм-фільтрів для брендів FFFACE.ME. За 2,5 роки роботи студія створила понад 500 Інстаграм-фільтрів для лідерів ринку в Україні, Західній Європі, Центральній Азії та США, стала партнером TikTok з розробки та запустила першу віртуальну інфлюєнсерку в Україні – Astra Starr. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Чуйко. E-mail iryna.chuiko@eba.com.ua. Контактний телефон. +38 093 655 39 22.

Змінювати реальність не так складно, як здається. В еру технологій така суперсила доступна майже кожному, в кого є цифровий гаджет. Завдяки інноваціям в сфері AR/VR стираються кордони між реальним та віртуальним світом. Як цим можуть скористатися бренди для взаємодії зі своєю аудиторією – дізнавайтесь на наступній зустрічі PR&Marketing комітету Європейської Бізнес Асоціації.

Нашим спікером виступить Дмитро Корнілов, СЕО та співзасновник студії з розробки Інстаграм-фільтрів для брендів FFFACE.ME, який нам розкаже та покаже все про:

  • 6 трендів, які визначають технології та креативність у 2021 році;
  • способи використання доповненої реальності та тактичного креативу для роботи з немедійною аудиторією;
  • кейси із застосуванням тактичного креативу для Монобанк, Сільпо, 1+1, Parimatch, Harper’s Bazaar, Privatbank, Uklon;
  • шлях до Lovemark 2.0 – бренду, про який створюють контент.

Ця онлайнзустріч запланована на 24 листопада о 16:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на підключення буде надіслане після реєстрації.

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку.

До зустрічі на події!

Спікер:

Дмитро Корнілов, СЕО та співзасновник студії з розробки Інстаграм-фільтрів для брендів FFFACE.ME. За 2,5 роки роботи студія створила понад 500 Інстаграм-фільтрів для лідерів ринку в Україні, Західній Європі, Центральній Азії та США, стала партнером TikTok з розробки та запустила першу віртуальну інфлюєнсерку в Україні –  Astra Starr

Спікери

1 / 1
Дмитро Корнілов
СЕО та співзасновник студії з розробки Інстаграм-фільтрів для брендів FFFACE.ME. За 2,5 роки роботи студія створила понад 500 Інстаграм-фільтрів для лідерів ринку в Україні, Західній Європі, Центральній Азії та США, стала партнером TikTok з розробки та запустила першу віртуальну інфлюєнсерку в Україні – Astra Starr
Дмитро Корнілов

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Чуйко

Зв'язатись
+38 093 655 39 22
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: