fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA How It Works. Neurohacks

  • Дата: 23/04/2019 (ВТ)
  • Час: 16:00 - 18:00
Місце проведення:

ЦеХАБ (вул. Хрещатик, 29, 2-й поверх магазину "Цитрус")

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA How It Works. Neurohacks. Дата: 23 квітня2019. Час: 16:00 18:00. Місце проведення: ЦеХАБ (вул. Хрещатик, 29, 2-й поверх магазину Цитрус). Колеги, вітаємо! Маст-хев для успішного маркетолога – уміння впливати на підсвідомість та поведінку споживача, будувати маркетингову стратегію ефективніше за конкурентів, розумітися на психологічній сегментації аудиторії та ірраціональному мисленні клієнта. Опанувати ці навички і уміння допоможе нейроменеджмент – відносно новий напрям науки на стику нейробіології, психології та менеджменту. Запрошуємо на нашу наступну зустріч, на якій ми отримаємо базові знання про нейронауку та підказки, як їх застосовувати у повсякденному житті та своїй професійній діяльності, а також на крок ближче познайомимося самі з собою та краще зрозуміємо поведінку інших. Спікер: Наталія Кадя - cертифікований коуч ICF, партнер юридичної компанії Danevych.Law Разом з Наталією ми: Поговоримо про те, як працює свобода волі і чи вона є взагалі Зрозуміємо краще, чому щось ми дуже хочемо зробити, а деякі речі не починаємо роками Дізнаємось, чому купуємо взуття на розмір менше, знаючи, що ніколи його не взуємо Трішки краще навчимося розуміти себе і наблизимось до розуміння поведінки інших Попередня реєстрація на захід обов’язкова. Чекаємо на вас!Спікери. Наталія Кадя. Сертифікований коуч (Erickson University International (ICF), автор навчальних програм із організаційного розвитку, автор статей та практичних матеріалів для видань Новое Время, EBA, WOMO, Liga, а також низки профільних HR видань, з 2010 р. – executive coach, консультант із організаційного розвитку, лідерства і управління персоналом, має більше 18 років досвіду в бізнесі, є партнером юридичної компанії Danevych Law, була HR-директором представництва бельгійської компанії Materialise в Україні. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Чуйко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 093 655 39 22.

Колеги, вітаємо!

Маст-хев для успішного маркетолога – уміння впливати на підсвідомість та поведінку споживача, будувати маркетингову стратегію ефективніше за конкурентів, розумітися на психологічній сегментації аудиторії та ірраціональному мисленні клієнта. Опанувати ці навички і уміння допоможе нейроменеджмент – відносно новий напрям науки на стику нейробіології, психології та менеджменту.

Запрошуємо на нашу наступну зустріч, на якій ми отримаємо базові знання про нейронауку та підказки, як їх застосовувати у повсякденному житті та своїй професійній діяльності, а також на крок ближче познайомимося самі з собою та краще зрозуміємо поведінку інших.

Спікер: Наталія Кадя – cертифікований коуч ICF, партнер юридичної компанії Danevych.Law

Разом з Наталією ми:

  • Поговоримо про те, як працює свобода волі і чи вона є взагалі
  • Зрозуміємо краще, чому щось ми дуже хочемо зробити, а деякі речі не починаємо роками
  • Дізнаємось, чому купуємо взуття на розмір менше, знаючи, що ніколи його не взуємо
  • Трішки краще навчимося розуміти себе і наблизимось до розуміння поведінки інших

Попередня реєстрація на захід обов’язкова. Чекаємо на вас!

Спікери

1 / 1
Наталія Кадя
Сертифікований коуч (Erickson University International (ICF), автор навчальних програм із організаційного розвитку, автор статей та практичних матеріалів для видань Новое Время, EBA, WOMO, Liga, а також низки профільних HR видань, з 2010 р. – executive coach, консультант із організаційного розвитку, лідерства і управління персоналом, має більше 18 років досвіду в бізнесі, є партнером юридичної компанії Danevych Law, була HR-директором представництва бельгійської компанії Materialise в Україні
Наталія Кадя

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Чуйко

Зв'язатись
093 655 39 22

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: