fbpx

EBA How It Works: Маніпуляції в комунікаціях

  • Дата: 25/06/2020
  • Мова: Українська
  • Час: 18:00 - 19:30
Місце проведення:

Онлайн на платформі Zoom

Робота комунікаційника – це робота з людьми у всіх її проявах. Отже, у нашій професії треба бути трішки психологом, щоб легко знаходити спільну мову та особистий підхід до кожної людини. А ще для того, аби захистити себе від маніпуляцій з боку інших. Тож під час нашої наступної зустрічі ми разом з Дмитром Кравченком, досвідченим бізнес-тренером, поговоримо про навички ефективного спілкування та маніпуляції в комунікаціях, а саме:

  • Що таке маніпуляція і як її розпізнати?
  • Маніпуляції: погано це чи добре?
  • Хто нами маніпулює і навіщо?
  • Найпоширеніші способи маніпулювання
  • Універсальні способи захисту проти маніпуляторів

Ця онлайн зустріч запланована на 25 червня о 18:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на онлайн зустріч буде доступно після реєстрації.

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. Чекаємо зустрічі з вами на нашій онлайн-дискусії!

Спікер:

Дмитро Кравченко, бізнес-тренер міжнародної компанії «Джонсон & Джонсон Україна», фахівець з ведення переговорів та комунікацій для бізнесу. У співпраці з івент-агентством Ant Hill Дмитро брав участь у розробці онлайн-заходів на теми «Онлайн-тімбілдінг», «Psy-Fi: комплексна психологічна підтримка команди під час карантину» та низки HR інструментів у галузі подій.

Спікери

1 / 1
Дмитро Кравченко
Бізнес-тренер міжнародної компанії «Джонсон & Джонсон Україна», фахівець з ведення переговорів та комунікацій для бізнесу. У співпраці з івент-агентством Ant Hill Дмитро брав участь у розробці онлайн-заходів на теми «Онлайн-тімбілдінг», «Psy-Fi: комплексна психологічна підтримка команди під час карантину» та низки HR інструментів у галузі подій.
Дмитро Кравченко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Чуйко

Зв'язатись
067 218 27 38

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: