fbpx

EBA How It Works: Маніпуляції в комунікаціях

  • Дата: 25/06/2020
  • Мова: Українська
  • Час: 18:00 - 19:30
Місце проведення:

Онлайн на платформі Zoom

Робота комунікаційника – це робота з людьми у всіх її проявах. Отже, у нашій професії треба бути трішки психологом, щоб легко знаходити спільну мову та особистий підхід до кожної людини. А ще для того, аби захистити себе від маніпуляцій з боку інших. Тож під час нашої наступної зустрічі ми разом з Дмитром Кравченком, досвідченим бізнес-тренером, поговоримо про навички ефективного спілкування та маніпуляції в комунікаціях, а саме:

  • Що таке маніпуляція і як її розпізнати?
  • Маніпуляції: погано це чи добре?
  • Хто нами маніпулює і навіщо?
  • Найпоширеніші способи маніпулювання
  • Універсальні способи захисту проти маніпуляторів

Ця онлайн зустріч запланована на 25 червня о 18:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на онлайн зустріч буде доступно після реєстрації.

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. Чекаємо зустрічі з вами на нашій онлайн-дискусії!

Спікер:

Дмитро Кравченко, бізнес-тренер міжнародної компанії «Джонсон & Джонсон Україна», фахівець з ведення переговорів та комунікацій для бізнесу. У співпраці з івент-агентством Ant Hill Дмитро брав участь у розробці онлайн-заходів на теми «Онлайн-тімбілдінг», «Psy-Fi: комплексна психологічна підтримка команди під час карантину» та низки HR інструментів у галузі подій.

Спікери

1 / 1
Дмитро Кравченко
Бізнес-тренер міжнародної компанії «Джонсон & Джонсон Україна», фахівець з ведення переговорів та комунікацій для бізнесу. У співпраці з івент-агентством Ant Hill Дмитро брав участь у розробці онлайн-заходів на теми «Онлайн-тімбілдінг», «Psy-Fi: комплексна психологічна підтримка команди під час карантину» та низки HR інструментів у галузі подій.
Дмитро Кравченко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Чуйко

Зв'язатись
067 218 27 38

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: