fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA How It Works: Fest Edition

  • Дата: 09/10/2018 (ВТ)
  • Час: 14:00 - 17:00
Місце проведення:

Клуб Atlas, вул. Січових Стрільців, 37-41

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA How It Works: Fest Edition. Дата: 09 жовтня2018. Час: 14:00 17:00. Місце проведення: Клуб Atlas, вул. Січових Стрільців, 37-41. Літо, як завжди, минуло дуже швидко, але залишило нам безліч приємних спогадів. В тому числі, й музичних! Пропонуємо вам унікальну можливість поспілкуватися та задати усі питання організаторам найгучніших музичних подій літа 2018! Отже, до нас у гості завітають: Дмитро Сидоренко - Atlas Weekend Наталія Горбачевська - Leopolis Jazz Fest Микола Ісидоров - UPark Festival З перших вуст безпосередньо від людей, які знають все про найкрутіші фести, дізнаємося, що участь у музичних фестивалях може дати вашому бізнесу, як інтегруватися і створювати круті колаборації та як брендам працювати з гостями фестивалів. А ще запитаємо у наших спікерів, як це взагалі – організувати подію на сотні тисяч відвідувачів та зацікавити різновікову аудиторію. План наступний! Клуб Аtlas: 14.00-16.00 – виступи спікерів, Q&A Переміщаємося у Barbara Bar: 16.00-16.30 – огляд найяскравіших міжнародних фестивалів від Влада Фісуна, питання 16.30-17.00 - неформальне спілкування Дякуємо особисто Дмитру Сидоренко за гостинно надані локації для проведення зустрічі Комітету! Попередня реєстрація на захід є обов’язковою. До зустрічі на події!Спікери. Дмитро Сидоренко. Atlas Weekend. Наталія Горбачевська. Leopolis Jazz Fest. Микола Ісидоров. UPark Festival. Влад Фісун. DJ, Fest expert. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Чуйко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Літо, як завжди, минуло дуже швидко, але залишило нам безліч приємних спогадів. В тому числі, й музичних! Пропонуємо вам унікальну можливість поспілкуватися та задати усі питання організаторам найгучніших музичних подій літа 2018!

Отже, до нас у гості завітають:

  • Дмитро Сидоренко – Atlas Weekend
  • Наталія Горбачевська – Leopolis Jazz Fest
  • Микола Ісидоров – UPark Festival

З перших вуст безпосередньо від людей, які знають все про найкрутіші фести, дізнаємося, що участь у музичних фестивалях може дати вашому бізнесу, як інтегруватися і створювати круті колаборації та як брендам працювати з гостями фестивалів. А ще запитаємо у наших спікерів, як це взагалі – організувати подію на сотні тисяч відвідувачів та зацікавити різновікову аудиторію.

План наступний!

Клуб Аtlas:
14.00-16.00 – виступи спікерів, Q&A

Переміщаємося у Barbara Bar:

16.00-16.30 – огляд найяскравіших міжнародних фестивалів від Влада Фісуна, питання
16.30-17.00 – неформальне спілкування

Дякуємо особисто Дмитру Сидоренко за гостинно надані локації для проведення зустрічі Комітету!

Попередня реєстрація на захід є обов’язковою.

До зустрічі на події!

Спікери

1 / 4
Дмитро Сидоренко
Atlas Weekend
Наталія Горбачевська
Leopolis Jazz Fest
Микола Ісидоров
UPark Festival
Влад Фісун
DJ, Fest expert
Дмитро Сидоренко
Наталія Горбачевська
Микола Ісидоров
Влад Фісун

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Чуйко

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: