EBA How It Works: Дизайн для бізнесу

  • Дата: 28/02/2020
  • Мова: Українська/Російська
  • Час: 18:00 - 20:00
Місце проведення:

ЦеХаб (вул. Хрещатик, 29, 2-й поверх магазину «Цитрус»)

Друзі, вітаємо!

Візуальна складова відіграє все більш важливу роль у позиціонуванні бренду. Дизайн – це не просто фірмові кольори чи логотип – це спосіб мислення, підхід до вирішення проблеми, це ваша відсіч конкурентам. А ще можливість виділитися серед різноманіття схожих продуктів та сервісів. 

Ви можете працювати з командою inhouse дизайнерів або користуватися послугами агенцій. Але в будь-якому разі вам необхідно розуміти, як створити дизайн, що відображатиме дух та цінності вашого бізнесу. Отже, під час наступної зустрічі Комітету з комунікацій ми шукатимемо відповіді на питання:

  • Чи допомагає дизайн бізнесу? Як це виміряти?
  • Коли треба вкладатися в розробку айдентики та що при цьому варто врахувати?
  • Коли продукту звертати увагу на дизайн і як з ним працювати?

Більше про тонкощі дизайну для бізнесу ми дізнаємося у наших спікерів – Володимира Смирнова та Насті Жеребецької, засновників дизайн-бюро Spiilka. 

Спікери:

Володимир Смирнов, дизайн-директор, співзасновник Спіілки, куратор курсу з UX-дизайну в Kyiv Academy of Media Arts. Має п’ять нагород Red Dot. Обрані проекти: мобільний застосунок Дія, мобільний застосунок Планети Кіно, ребрендінг Мегого.

Настя Жеребецька, дизайн-директорка, співзасновниця Спіілки, сучасна художниця. Має чотири нагороди Red Dot. Про неї писали в Times, Huffington Post, Vogue та Dazed. Обрані проекти: ребрендінг DEC, Майбутні, Crello, розробка пакування морозива Мо.

Попередня реєстрація на захід обов’язкова. Чекаємо на вас!  

Партнери: ЦеХаб, Spiilka

Спікери

1 / 2
Володимир Смирнов
Дизайн-директор, співзасновник Спіілки, куратор курсу з UX-дизайну в Kyiv Academy of Media Arts. Має п’ять нагород Red Dot. Обрані проекти: мобільний застосунок Дія, мобільний застосунок Планети Кіно, ребрендінг Мегого.
Настя Жеребецька
Дизайн-директорка, співзасновниця Спіілки, сучасна художниця. Має чотири нагороди Red Dot. Про неї писали в Times, Huffington Post, Vogue та Dazed. Обрані проекти: ребрендінг DEC, Майбутні, Crello, розробка пакування морозива Мо.
Володимир Смирнов
Настя Жеребецька

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Чуйко

Зв'язатись
067 218 27 38

Партнери

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: