fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA How It Works: Дизайн для бізнесу

  • Дата: 28/02/2020
  • Мова: Українська/Російська
  • Час: 18:00 - 20:00
Місце проведення:

ЦеХаб (вул. Хрещатик, 29, 2-й поверх магазину «Цитрус»)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA How It Works: Дизайн для бізнесу. Дата: 28 лютого2020. Час: 18:00 20:00. Мова: Українська/Російська. Місце проведення: ЦеХаб (вул. Хрещатик, 29, 2-й поверх магазину «Цитрус»). Друзі, вітаємо! Візуальна складова відіграє все більш важливу роль у позиціонуванні бренду. Дизайн - це не просто фірмові кольори чи логотип - це спосіб мислення, підхід до вирішення проблеми, це ваша відсіч конкурентам. А ще можливість виділитися серед різноманіття схожих продуктів та сервісів.  Ви можете працювати з командою inhouse дизайнерів або користуватися послугами агенцій. Але в будь-якому разі вам необхідно розуміти, як створити дизайн, що відображатиме дух та цінності вашого бізнесу. Отже, під час наступної зустрічі Комітету з комунікацій ми шукатимемо відповіді на питання: Чи допомагає дизайн бізнесу? Як це виміряти? Коли треба вкладатися в розробку айдентики та що при цьому варто врахувати? Коли продукту звертати увагу на дизайн і як з ним працювати? Більше про тонкощі дизайну для бізнесу ми дізнаємося у наших спікерів - Володимира Смирнова та Насті Жеребецької, засновників дизайн-бюро Spiilka.  Спікери: Володимир Смирнов, дизайн-директор, співзасновник Спіілки, куратор курсу з UX-дизайну в Kyiv Academy of Media Arts. Має пять нагород Red Dot. Обрані проекти: мобільний застосунок Дія, мобільний застосунок Планети Кіно, ребрендінг Мегого. Настя Жеребецька, дизайн-директорка, співзасновниця Спіілки, сучасна художниця. Має чотири нагороди Red Dot. Про неї писали в Times, Huffington Post, Vogue та Dazed. Обрані проекти: ребрендінг DEC, Майбутні, Crello, розробка пакування морозива Мо. Попередня реєстрація на захід обов’язкова. Чекаємо на вас!   Партнери: ЦеХаб, SpiilkaСпікери. Володимир Смирнов. Дизайн-директор, співзасновник Спіілки, куратор курсу з UX-дизайну в Kyiv Academy of Media Arts. Має п’ять нагород Red Dot. Обрані проекти: мобільний застосунок Дія, мобільний застосунок Планети Кіно, ребрендінг Мегого.. Настя Жеребецька. Дизайн-директорка, співзасновниця Спіілки, сучасна художниця. Має чотири нагороди Red Dot. Про неї писали в Times, Huffington Post, Vogue та Dazed. Обрані проекти: ребрендінг DEC, Майбутні, Crello, розробка пакування морозива Мо.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Чуйко. E-mail iryna.chuiko@eba.com.ua. Контактний телефон. 067 218 27 38.

Друзі, вітаємо!

Візуальна складова відіграє все більш важливу роль у позиціонуванні бренду. Дизайн – це не просто фірмові кольори чи логотип – це спосіб мислення, підхід до вирішення проблеми, це ваша відсіч конкурентам. А ще можливість виділитися серед різноманіття схожих продуктів та сервісів. 

Ви можете працювати з командою inhouse дизайнерів або користуватися послугами агенцій. Але в будь-якому разі вам необхідно розуміти, як створити дизайн, що відображатиме дух та цінності вашого бізнесу. Отже, під час наступної зустрічі Комітету з комунікацій ми шукатимемо відповіді на питання:

  • Чи допомагає дизайн бізнесу? Як це виміряти?
  • Коли треба вкладатися в розробку айдентики та що при цьому варто врахувати?
  • Коли продукту звертати увагу на дизайн і як з ним працювати?

Більше про тонкощі дизайну для бізнесу ми дізнаємося у наших спікерів – Володимира Смирнова та Насті Жеребецької, засновників дизайн-бюро Spiilka. 

Спікери:

Володимир Смирнов, дизайн-директор, співзасновник Спіілки, куратор курсу з UX-дизайну в Kyiv Academy of Media Arts. Має п’ять нагород Red Dot. Обрані проекти: мобільний застосунок Дія, мобільний застосунок Планети Кіно, ребрендінг Мегого.

Настя Жеребецька, дизайн-директорка, співзасновниця Спіілки, сучасна художниця. Має чотири нагороди Red Dot. Про неї писали в Times, Huffington Post, Vogue та Dazed. Обрані проекти: ребрендінг DEC, Майбутні, Crello, розробка пакування морозива Мо.

Попередня реєстрація на захід обов’язкова. Чекаємо на вас!  

Партнери: ЦеХаб, Spiilka

Спікери

1 / 2
Володимир Смирнов
Дизайн-директор, співзасновник Спіілки, куратор курсу з UX-дизайну в Kyiv Academy of Media Arts. Має п’ять нагород Red Dot. Обрані проекти: мобільний застосунок Дія, мобільний застосунок Планети Кіно, ребрендінг Мегого.
Настя Жеребецька
Дизайн-директорка, співзасновниця Спіілки, сучасна художниця. Має чотири нагороди Red Dot. Про неї писали в Times, Huffington Post, Vogue та Dazed. Обрані проекти: ребрендінг DEC, Майбутні, Crello, розробка пакування морозива Мо.
Володимир Смирнов
Настя Жеребецька

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Чуйко

Зв'язатись
067 218 27 38

Партнери

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: