fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA How It Works: Aroma Marketing

  • Дата: 19/03/2019 (ВТ)
  • Час: 17:00 - 19:00
Місце проведення:

Ol.factory (вул. Велика Васильківська, 100)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA How It Works: Aroma Marketing. Дата: 19 березня2019. Час: 17:00 19:00. Місце проведення: Ol.factory (вул. Велика Васильківська, 100). Колеги, вітаємо! Арсенал сучасного маркетингу постійно розширюється новим інструментарієм для успішного залучення клієнтів. Аромамаркетинг – відносно новий прийом просування товарів та послуг за допомогою запахів, який вже встиг підтвердити свою ефективність закордоном, але для нашого ринку все ще залишається новинкою. Сьогодні аромати не тільки створюють комфортну атмосферу, але і сприяють вирішенню бізнес-завдань. За допомогою запаху легко створити емоційний звязок між людиною і компанією, товаром і магазином. Правильне використання ароматів може підвищити лояльність клієнтів та сформувати позитивні асоціації з вашим брендом. Як аромат може працювати на користь саме вашого бізнесу, як підібрати запах в залежності від сезону та яких помилок треба уникати, при використанні прийомів аромамаркетингу? Про усі ці нюанси ми збираємося розпитати ольфакторного експерта Христину Курганську вже 19 березня на зустрічі Комітету з маркетингу Європейської Бізнес Асоціації. На вас чекає «дегустація» ароматів від Ol.factory, welcome drink та квіткові компліменти від REHAU :) Чекаємо на зустрічі! Попередня реєстрація на захід обов’язкова. Чекаємо на вас!Спікери. Христина Курганська. Засновниця та управляючий партнер Ol.factory - сервісу управління ароматами; ольфакторний експерт. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Чуйко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067 218 27 38.

Колеги, вітаємо!

Арсенал сучасного маркетингу постійно розширюється новим інструментарієм для успішного залучення клієнтів. Аромамаркетинг – відносно новий прийом просування товарів та послуг за допомогою запахів, який вже встиг підтвердити свою ефективність закордоном, але для нашого ринку все ще залишається новинкою.

Сьогодні аромати не тільки створюють комфортну атмосферу, але і сприяють вирішенню бізнес-завдань. За допомогою запаху легко створити емоційний зв’язок між людиною і компанією, товаром і магазином. Правильне використання ароматів може підвищити лояльність клієнтів та сформувати позитивні асоціації з вашим брендом.

Як аромат може працювати на користь саме вашого бізнесу, як підібрати запах в залежності від сезону та яких помилок треба уникати, при використанні прийомів аромамаркетингу? Про усі ці нюанси ми збираємося розпитати ольфакторного експерта Христину Курганську вже 19 березня на зустрічі Комітету з маркетингу Європейської Бізнес Асоціації.

На вас чекає «дегустація» ароматів від Ol.factory, welcome drink та квіткові компліменти від REHAU 🙂 Чекаємо на зустрічі!

Попередня реєстрація на захід обов’язкова. Чекаємо на вас!

Спікери

1 / 1
Христина Курганська
Засновниця та управляючий партнер Ol.factory - сервісу управління ароматами; ольфакторний експерт
Христина Курганська

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Чуйко

Зв'язатись
067 218 27 38

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: