EBA How It Works: Aroma Marketing

  • Дата: 19/03/2019
  • Час: 17:00 - 19:00
Місце проведення:

Ol.factory (вул. Велика Васильківська, 100)

Додати до Google календаря Додати до Outlook календаря

Колеги, вітаємо!

Арсенал сучасного маркетингу постійно розширюється новим інструментарієм для успішного залучення клієнтів. Аромамаркетинг – відносно новий прийом просування товарів та послуг за допомогою запахів, який вже встиг підтвердити свою ефективність закордоном, але для нашого ринку все ще залишається новинкою.

Сьогодні аромати не тільки створюють комфортну атмосферу, але і сприяють вирішенню бізнес-завдань. За допомогою запаху легко створити емоційний зв’язок між людиною і компанією, товаром і магазином. Правильне використання ароматів може підвищити лояльність клієнтів та сформувати позитивні асоціації з вашим брендом.

Як аромат може працювати на користь саме вашого бізнесу, як підібрати запах в залежності від сезону та яких помилок треба уникати, при використанні прийомів аромамаркетингу? Про усі ці нюанси ми збираємося розпитати ольфакторного експерта Христину Курганську вже 19 березня на зустрічі Комітету з маркетингу Європейської Бізнес Асоціації.

На вас чекає «дегустація» ароматів від Ol.factory, welcome drink та квіткові компліменти від REHAU 🙂 Чекаємо на зустрічі!

Попередня реєстрація на захід обов’язкова. Чекаємо на вас!

Спікери

1 / 1
Христина Курганська
Засновниця та управляючий партнер Ol.factory - сервісу управління ароматами; ольфакторний експерт
Христина Курганська

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Чуйко

Зв'язатись
067 218 27 38

Партнери

Зареєструватися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: