fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA GR Networking Evening

  • Дата: 14/12/2021
  • Мова: Українська/російська (без перекладу)
  • Час: 19:00 - 21:00
  • Початок реєстрації:о 18:30
Місце проведення:

PM Hall (Паркова дорога 16А, Київ)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA GR Networking Evening. Дата: 14 грудня2021. Час: 19:00 21:00. Мова: Українська/російська (без перекладу). Початок реєстрації: о 18:30. Місце проведення: PM Hall (Паркова дорога 16А, Київ). Реєстрація закрита! EBA GR Networking Evening повертається! Європейська Бізнес Асоціація підготувала приємний подарунок на завершення року для GR-фахівців. Цей захід об’єднає професіоналів GR, завдяки яким забезпечується ефективний діалог бізнесу та влади. Ми давно не збиралися в такому форматі, а отже - нам стільки всього треба надолужити! Отож, будемо ділитись новинами, результатами роботи, ключовими перемогами, знайомитись (хто ще між собою не знайомий) та спілкуватись в приємній неформальній атмосфері. Приєднуйтесь – відсвяткуємо разом завершення сезону!  EBA GR Networking Evening відбудеться 14 грудня о 19:00 у PM Hall (Паркова дорога 16А, Київ). Відповідно до чинних карантинних вимог ваша участь можлива лише за наявності одного із документів нижче: сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 двома дозами вакцини* негативний результат ПЛР/антиген-тесту (зроблений не більш як за 72 години) довідка про одужання від COVID-19 Наявність цих документів буде перевірятися при вході на локацію. Приймаються міжнародні, внутрішні, іноземні сертифікати, чинність яких підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, у паперовій чи цифровій формі в мобільному додатку Дія. *Вакцина має бути схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного застосування. Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил: пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу. Враховуючи обмежену кількість учасників, ми запрошуємо лише одного представника від кожної компанії-члена Асоціації. Реєстрація проводиться в порядку черги та може закритися до закінчення терміну (10 грудня, 18:00). Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До скорої зустрічі! Головний партнер Партнери     Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail events@eba.com.ua. Контактний телефон. 0979792289.

Реєстрація закрита!

EBA GR Networking Evening повертається! Європейська Бізнес Асоціація підготувала приємний подарунок на завершення року для GR-фахівців.

Цей захід об’єднає професіоналів GR, завдяки яким забезпечується ефективний діалог бізнесу та влади. Ми давно не збиралися в такому форматі, а отже – нам стільки всього треба надолужити! Отож, будемо ділитись новинами, результатами роботи, ключовими перемогами, знайомитись (хто ще між собою не знайомий) та спілкуватись в приємній неформальній атмосфері.

Приєднуйтесь – відсвяткуємо разом завершення сезону! 

EBA GR Networking Evening відбудеться 14 грудня о 19:00 у PM Hall (Паркова дорога 16А, Київ).

Відповідно до чинних карантинних вимог ваша участь можлива лише за наявності одного із документів нижче:

  • сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 двома дозами вакцини*
  • негативний результат ПЛР/антиген-тесту (зроблений не більш як за 72 години)
  • довідка про одужання від COVID-19

Наявність цих документів буде перевірятися при вході на локацію. Приймаються міжнародні, внутрішні, іноземні сертифікати, чинність яких підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, у паперовій чи цифровій формі в мобільному додатку Дія.

*Вакцина має бути схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного застосування.

Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил: пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу.

Враховуючи обмежену кількість учасників, ми запрошуємо лише одного представника від кожної компанії-члена Асоціації. Реєстрація проводиться в порядку черги та може закритися до закінчення терміну (10 грудня, 18:00).

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До скорої зустрічі!

Головний партнер

Партнери

    

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
0979792289
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: