fbpx

Загальна зустріч Асоціації «Глобальний огляд економіки України»

  • Дата: 22/09/2020
  • Мова: українська/англійська (з перекладом)
  • Час: 11:00 - 13:00
  • Реєстрація починаєтьсяо 10:00
Місце проведення:

Hyatt Regency Kyiv (вулиця Алли Тарасової 5)

Реєстрація  закрита

Європейська Бізнес Асоціація з радістю запрошує вас долучитися до події, якою ми традиційно розпочинаємо новий бізнес-сезон. Під час заходу керівники членських компаній Асоціації представлять нам свої прогнози та очікування щодо економічної ситуації на наступний рік.

Захід відбудеться 22 вересня об 11:00 у готелі Hyatt Regency Kyiv (Київ, вул. Алли Тарасової 5).

З огляду на карантин, кількість учасників офлайн-заходу, що проводиться у Hyatt Regency Kyiv, обмежена і реєстрація вже завершена. Але ви зможете приєднатись до трансляції через наш YouTube канал в режимі реального часу.

Попри те, що економічна криза, спричинена пандемією, значно ускладнила умови ведення бізнесу, деяким компаніям все ж вдалося швидко адаптуватися до нових реалій та реалізувати нові можливості для розвитку. Тому на зустрічі EBA Global Outlook: Future Driven бізнес-лідери з різних індустрій поділяться своїми планами та прогнозами на 2021 рік, а також інсайтами щодо розвитку компанії всупереч викликам пандемії. 

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість  місць обмежена. До участі у заході запрошуються директори членських компаній Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (21 вересня 17:00).

Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу.

До зустрічі!

Партнери

          

   

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
0672180903
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: