fbpx

Загальна зустріч Асоціації «Глобальний огляд економіки України»

  • Дата: 22/09/2020
  • Мова: українська/англійська (з перекладом)
  • Час: 11:00 - 13:00
  • Реєстрація починаєтьсяо 10:00
Місце проведення:

Hyatt Regency Kyiv (вулиця Алли Тарасової 5)

Реєстрація  закрита

Європейська Бізнес Асоціація з радістю запрошує вас долучитися до події, якою ми традиційно розпочинаємо новий бізнес-сезон. Під час заходу керівники членських компаній Асоціації представлять нам свої прогнози та очікування щодо економічної ситуації на наступний рік.

Захід відбудеться 22 вересня об 11:00 у готелі Hyatt Regency Kyiv (Київ, вул. Алли Тарасової 5).

З огляду на карантин, кількість учасників офлайн-заходу, що проводиться у Hyatt Regency Kyiv, обмежена і реєстрація вже завершена. Але ви зможете приєднатись до трансляції через наш YouTube канал в режимі реального часу.

Попри те, що економічна криза, спричинена пандемією, значно ускладнила умови ведення бізнесу, деяким компаніям все ж вдалося швидко адаптуватися до нових реалій та реалізувати нові можливості для розвитку. Тому на зустрічі EBA Global Outlook: Future Driven бізнес-лідери з різних індустрій поділяться своїми планами та прогнозами на 2021 рік, а також інсайтами щодо розвитку компанії всупереч викликам пандемії. 

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість  місць обмежена. До участі у заході запрошуються директори членських компаній Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (21 вересня 17:00).

Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу.

До зустрічі!

Партнери

          

   

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
0672180903
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: