fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з Юлією Свириденко, Першим віце-прем’єр-міністром України – Міністром економіки України, та Оленою Шуляк, Головою партії Слуга народу

  • Дата: 07/02/2022 (ПН)
  • Мова: українська з перекладом
  • Час: 15:00 - 16:30
Місце проведення:

онлайн на платформі Zoom

РЕЄСТРАЦІЯ
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації з Юлією Свириденко, Першим віце-прем’єр-міністром України – Міністром економіки України, та Оленою Шуляк, Головою партії Слуга народу. Дата: 07 лютого2022. Час: 15:00 16:30. Мова: українська з перекладом. Місце проведення: онлайн на платформі Zoom. У 2022 році українська економіка зростатиме повільніше, ніж очікувалося раніше. Так, нещодавно НБУ погіршив прогноз зростання економіки з 3,8% до 3,4%. Причини для цього є різні: як зовнішні, так і внутрішні. Однак, враховуючи різноманітні фактори, цікавими для бізнесу є плани представників влади щодо стимулювання економічного розвитку. Крім того, першочергові кроки та можливі загрози для прогресу. Про це поговоримо з Юлією Свириденко, Першим віце-премєр-міністром України - Міністром економіки України, та Оленою Шуляк, Головою партії «Слуга народу». Онлайн зустріч відбудеться 7 лютого о 15:00 на ресурсі Zoom.us. Міністерство економіки є одним з ключових для становлення в країні сприятливого ділового середовища. Тож мова буде йти і про питання, які викликають досить великий ажіотаж у бізнесу. Більше того, для бізнесу є цікавими питання щодо конкретних планів влади у боротьбі з тіньовою економікою та реалістичність податкових ініціатив, до прикладу, щодо зниження податкового навантаження на фонд оплати праці, оподаткування страхових виплат, депозитів, тощо. Захід виключно для членів Асоціації, акредитація медіа на захід не здійснюється. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо на зустріч з вами!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Двігун. E-mail [email protected] Контактний телефон. 0672180903.

У 2022 році українська економіка зростатиме повільніше, ніж очікувалося раніше. Так, нещодавно НБУ погіршив прогноз зростання економіки з 3,8% до 3,4%. Причини для цього є різні: як зовнішні, так і внутрішні. Однак, враховуючи різноманітні фактори, цікавими для бізнесу є плани представників влади щодо стимулювання економічного розвитку. Крім того, першочергові кроки та можливі загрози для прогресу.

Про це поговоримо з Юлією Свириденко, Першим віце-прем’єр-міністром України – Міністром економіки України, та Оленою Шуляк, Головою партії «Слуга народу».

Онлайн зустріч відбудеться 7 лютого о 15:00 на ресурсі Zoom.us.

Міністерство економіки є одним з ключових для становлення в країні сприятливого ділового середовища. Тож мова буде йти і про питання, які викликають досить великий ажіотаж у бізнесу.

Більше того, для бізнесу є цікавими питання щодо конкретних планів влади у боротьбі з тіньовою економікою та реалістичність податкових ініціатив, до прикладу, щодо зниження податкового навантаження на фонд оплати праці, оподаткування страхових виплат, депозитів, тощо.

Захід виключно для членів Асоціації, акредитація медіа на захід не здійснюється.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо на зустріч з вами!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
0672180903
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Чи потрібен вам переклад на англійську?
Зареєструватися
Закрити - 1
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: