fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Асоціації з Миколою Сольським, Міністр аграрної політики та продовольства України

  • Дата: 26/03/2022 (СБ)
  • Мова: Українська без перекладу
  • Час: 15:00 - 16:00
Місце проведення:

на платформі Zoom

РЕЄСТРАЦІЯ
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Асоціації з Миколою Сольським, Міністр аграрної політики та продовольства України. Дата: 26 березня2022. Час: 15:00 16:00. Мова: Українська без перекладу. Місце проведення: на платформі Zoom. Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас на зустріч з новопризначеним Міністром агрополітики України Миколою Сольським. Наразі першочерговою задачею для аграріїв є забезпечення продовольчої безпеки України в умовах війни. Тож зустріч буде присвячена обговоренню таких болючих питань, як стан запасів продовольства в країні, а також програми підтримки бізнесу на час війни та посівної. Особливо агроспільноту цікавлять питання щодо критичного імпорту, алгоритму бронювання працівників на період посівної, мінімізації вилучення техніки на потреби оборони, тощо. Окремо поговоримо про можливості кредитування сільськогосподарських виробників, особливо в регіонах, де йдуть бойові дії, а також питання примусового відчуження майна. Ця зустріч запланована на 26 березня о 15:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Захід виключно для членів Асоціації, акредитація медіа на захід не здійснюється. Чекаємо Вас на нашій онлайн-зустрічі! Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Двігун. E-mail events@eba.com.ua. Контактний телефон. +380672180903.

Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас на зустріч з новопризначеним Міністром агрополітики України Миколою Сольським.

Наразі першочерговою задачею для аграріїв є забезпечення продовольчої безпеки України в умовах війни. Тож зустріч буде присвячена обговоренню таких болючих питань, як стан запасів продовольства в країні, а також програми підтримки бізнесу на час війни та посівної. Особливо агроспільноту цікавлять питання щодо критичного імпорту, алгоритму бронювання працівників на період посівної, мінімізації вилучення техніки на потреби оборони, тощо.

Окремо поговоримо про можливості кредитування сільськогосподарських виробників, особливо в регіонах, де йдуть бойові дії, а також питання примусового відчуження майна.

Ця зустріч запланована на 26 березня о 15:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Захід виключно для членів Асоціації, акредитація медіа на захід не здійснюється.

Чекаємо Вас на нашій онлайн-зустрічі! 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
+380672180903
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: