fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна Зустріч із Іваном Міклошем, головним економічним радником Прем’єр-міністра України, головою Стратегічної групи радників з підтримки реформ (SAGSUR)

  • Дата: 06/06/2018 (СР)
  • Мова: Російська (без перекладу)
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Початок реєстрації:9:30
Місце проведення:

Офіс Європейської Бізнес Асоціації (Андріївський Узвіз 1А)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна Зустріч із Іваном Міклошем, головним економічним радником Прем’єр-міністра України, головою Стратегічної групи радників з підтримки реформ (SAGSUR). Дата: 06 червня2018. Час: 10:00 12:00. Мова: Російська (без перекладу). Початок реєстрації: 9:30. Місце проведення: Офіс Європейської Бізнес Асоціації (Андріївський Узвіз 1А). Європейська Бізнес Асоціація із задоволенням запрошує вас до інтерактивного діалогу із Іваном Міклошем, головним економічним радником Премєр-міністра України, головою Стратегічної групи радників з підтримки реформ (SAGSUR). Зустріч відбудеться 06 червня об 10:00 в офісі Європейської Бізнес Асоціації (Андріївський узвіз, 1А). На зустрічі ми почуємо думку Івана Міклоша щодо стану справ в українській економіці та його оцінку щодо темпів реформ в Україні. Після виступу пана Міклоша запланована сесія запитання-відповідь, Ви маєте можливість підготувати запитання щодо сфер безпосередньої компетенції спікера. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обовязкова. Тільки зареєстровані учасники будуть проінформовані про можливі зміни у розкладі. Просимо звернути увагу на обмеження у реєстрації, до участі у заході запрошуються два представники від компанії. Ми з нетерпінням очікуємо зустрічі з Вами!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Алексеєва. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Європейська Бізнес Асоціація із задоволенням запрошує вас до інтерактивного діалогу із Іваном Міклошем, головним економічним радником Прем’єр-міністра України, головою Стратегічної групи радників з підтримки реформ (SAGSUR).

Зустріч відбудеться 06 червня об 10:00 в офісі Європейської Бізнес Асоціації (Андріївський узвіз, 1А).

На зустрічі ми почуємо думку Івана Міклоша щодо стану справ в українській економіці та його оцінку щодо темпів реформ в Україні.

Після виступу пана Міклоша запланована сесія запитання-відповідь, Ви маєте можливість підготувати запитання щодо сфер безпосередньої компетенції спікера.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова. Тільки зареєстровані учасники будуть проінформовані про можливі зміни у розкладі.

Просимо звернути увагу на обмеження у реєстрації, до участі у заході запрошуються два представники від компанії.

Ми з нетерпінням очікуємо зустрічі з Вами!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Алексеєва

Зв'язатись
044 496 06 01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: