fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з Міністром Кабінету Міністрів, Дмитром Дубілетом

  • Дата: 11/10/2019 (ПТ)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 12:00 - 13:00
  • Початок реєстраціїо 11:30
Місце проведення:

Клуб Кабінету Міністрів України (вул.Інститутська 7)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації з Міністром Кабінету Міністрів, Дмитром Дубілетом. Дата: 11 жовтня2019. Час: 12:00 13:00. Мова: Українська (без перекладу). Початок реєстрації о 11:30. Місце проведення: Клуб Кабінету Міністрів України (вул.Інститутська 7). Реєстрація закрита! Європейська Бізнес Асоціація рада запросити Вас на Загальну зустріч з Міністром Кабінету Міністрів, Дмитром Дубілетом. Цей захід заплановано на 11 жовтня о 12:00 та відбудеться у Клубі КМУ (вул. Інститутська, 7). На зустрічі ми плануємо обговорити плани та перші кроки Дмитра Дубілета як новопризначеного Міністра Кабінету Міністрів, а також бачення роботи КМУ та взаємодії з діловою спільнотою. Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. Кількість учасників обмежена, до участі у заході запрошується по два представника від компанії Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну (10 жовтня 14:00). Будь ласка, візьміть з собою документ, що посвідчує особу для проходження пунктів безпеки. Чекаємо на зустріч з Вами!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 0601.

Реєстрація закрита!

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити Вас на Загальну зустріч з Міністром Кабінету Міністрів, Дмитром Дубілетом.

Цей захід заплановано на 11 жовтня о 12:00 та відбудеться у Клубі КМУ (вул. Інститутська, 7).

На зустрічі ми плануємо обговорити плани та перші кроки Дмитра Дубілета як новопризначеного Міністра Кабінету Міністрів, а також бачення роботи КМУ та взаємодії з діловою спільнотою.

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. Кількість учасників обмежена, до участі у заході запрошується по два представника від компанії Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну (10 жовтня 14:00). Будь ласка, візьміть з собою документ, що посвідчує особу для проходження пунктів безпеки.

Чекаємо на зустріч з Вами!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
044 496 0601
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Чи потрібний Вам переклад?
Зареєструватися
Закрити - 1
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: