fbpx

EBA Kharkiv Online Expert Talk iз ILF: Як отримати допомогу по частковому безробіттю

  • Дата: 07/05/2020
  • Час: 14:00 - 15:30
  • Внесок:безкоштовно
Місце проведення:

онлайн

Під час карантину представники малого і середнього бізнесу опинилися у складній ситуації та не мають можливості повноцінно платити заробітну платню своїм працівникам. Харківська обласна служба зайнятості не залишила підприємців наодинці з проблемою і стала першою в Україні, яка надала допомогу по частковому безробіттю вже 5 роботодавцям.
Отримувачами допомоги стали ПРАТ «Лозівський завод «Трактородеталь», ФОП Мацегора Ольга Миколаївна, КП «Лозівська друкарня», ТОВ «Факторіал» та ТОВ «JUERGEN». Найближчим часом виплати отримають 120 працівників цих підприємств.

Це стало можливим завдяки набуттю чинності Постанови Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 р. №306, якою передбачений порядок надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину.

7 травня 2020 р. керівник практики бізнес-консалтингу ILF Сергей Сильченко та заступник директора Харківського обласного центру зайнятості Анатолій Толстих розкажуть як отримати допомогу по частковому безробіттю.

Реєстрація на онлайн-трансляцію за посиланням — https://cutt.ly/ryjTGi1 

Спікери

1 / 1
Сергій Сільченко
партнер ЮФ ILF
Сергій Сільченко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Інна Кірнос

050 130 53 35

Партнери

Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: