fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Експертна дискусія Асоціації: Фінансові інструменти ЄС для сталого розвитку

  • Дата: 14/07/2021
  • Мова: Англійська (з перекладом на українську)
  • Час: 11:00 - 13:00
  • Реєстрація починаєтьсяо 10:40
Місце проведення:

Hyatt Regency Kyiv (вулиця Алли Тарасової 5) та онлайн через YouTube

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Експертна дискусія Асоціації: Фінансові інструменти ЄС для сталого розвитку. Дата: 14 липня2021. Час: 11:00 13:00. Мова: Англійська (з перекладом на українську). Реєстрація починається о 10:40. Місце проведення: Hyatt Regency Kyiv (вулиця Алли Тарасової 5) та онлайн через YouTube. Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас долучитися до експертної дискусії «Фінансові інструменти ЄС для сталого розвитку». Посилання на пряму трансляцію проведена пряма: Facebook з перекладом на українську YouTube English (without translation)  YouTube з перекладом на українську  Під час заходу відбудеться огляд фінансових інструментів, які пропонуються Європейським фондом сталого розвитку, та презентація його розширеної версії EFSD+. Разом з представниками ключових структур ЄС ми розглянемо цільове призначення цих інвестиційних механізмів та особливості їх використання. Зокрема, акцентуємо увагу на можливостях EFSD та EFSD+ у фінансуванні проєктів в Україні в таких секторах, як енергетика, транспорт, поводження з відходами, захист навколишнього середовища, розвиток підприємництва, реконструкція державних та приватних будівель, мікрофінансування тощо. Захід запланований на 14 липня об 11:00 у готелі Hyatt Regency Kyiv (Київ, вул. Алли Тарасової 5), звідки буде проведена пряма трансляція через YouTube. Програма заходу: 11:00 - 11:15 Вітальне слово 11:15 - 12:00 Огляд ініціатив у рамках EFSD 12:00 - 12:30 Презентація програми EFSD + 12:30 - 12:50 Q&A сесія 12:50 - 13:00 Заключне слово Кількість учасників офлайн-заходу обмежена. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (13 липня, 17:00). Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу. Чекаємо на зустріч з вами! Співорганізатори   Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Двігун. E-mail events@eba.com.ua. Контактний телефон. 0672180903.

Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас долучитися до експертної дискусії «Фінансові інструменти ЄС для сталого розвитку».

Посилання на пряму трансляцію проведена пряма:

Facebook з перекладом на українську

YouTube English (without translation) 

YouTube з перекладом на українську 

Під час заходу відбудеться огляд фінансових інструментів, які пропонуються Європейським фондом сталого розвитку, та презентація його розширеної версії EFSD+. Разом з представниками ключових структур ЄС ми розглянемо цільове призначення цих інвестиційних механізмів та особливості їх використання. Зокрема, акцентуємо увагу на можливостях EFSD та EFSD+ у фінансуванні проєктів в Україні в таких секторах, як енергетика, транспорт, поводження з відходами, захист навколишнього середовища, розвиток підприємництва, реконструкція державних та приватних будівель, мікрофінансування тощо.

Захід запланований на 14 липня об 11:00 у готелі Hyatt Regency Kyiv (Київ, вул. Алли Тарасової 5), звідки буде проведена пряма трансляція через YouTube.

Програма заходу:
11:00 – 11:15 Вітальне слово
11:15 – 12:00 Огляд ініціатив у рамках EFSD
12:00 – 12:30 Презентація програми EFSD +
12:30 – 12:50 Q&A сесія
12:50 – 13:00 Заключне слово

Кількість учасників офлайн-заходу обмежена. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (13 липня, 17:00).

Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу.

Чекаємо на зустріч з вами!

Співорганізатори

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
0672180903
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Оберіть форму відвідування
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: