fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Експертне обговорення ЕВА: Бізнес фінансування – розставимо крапки над і!

 • Дата: 03/04/2018 (ВТ)
 • Мова: Ukrainian (with translation to English)
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Registration starts:9:30
Місце проведення:

Hyatt Regency Kyiv, 5 Ally Tarasovoi st., Kyiv

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Експертне обговорення ЕВА: Бізнес фінансування – розставимо крапки над і!. Дата: 03 квітня2018. Час: 10:00 12:00. Мова: Ukrainian (with translation to English). Registration starts: 9:30. Місце проведення: Hyatt Regency Kyiv, 5 Ally Tarasovoi st., Kyiv. Європейська Бізнес Асоціація із радістю запрошує Вас до експортного обговорення на тему Фінансування Бізнесу: розставимо крапки над і! Захід запланований на 3 квітня, на 10:00 і відбудеться в готелі Хаят ( вул. Алли Тарасової 5, м. Київ). Безсумнінвно, тема бізнес фінансування актуальна і затребувана в сьогоденні, проте в одночас здається складною та заплутаною. Під час нашого експертного обговорення ми розглянему фінансування бізнесу зі сторони як кредиторів, так і бізнес сектору та остаточно розставимо крапки над і в цій темі. Зокрема, будемо говорити про: Стан та перспективи бізнес-клімату в умовах обмеженого кредитування Умови для банків для фінансування бізнесу в 2018 році Забезпечення кредитів: позиція кредитора та позичальника Особливості фінансування агробізнесу та проектів альтернативної енергетики Фінансування бізнесу Міжнародними фінансовими корпораціями: позиція EBRD Наші спікери : Гутенко Денис, Директор департаменту розвитку підприємництва та регуляторної політики, Міністерство економічного розвитку України Лебедєв Максим, Партнер, GOLAW Гуріна Наталія, Заступник голови правління, Райффайзен Банк Аваль Повшедний Олександр, Заступник Голови Правління, ПроКредит Банк Бест Браян, Керуючий партнер, голова інвестиційного банкінгу, Dragon Capital О’Браян Пітер, Генеральний директор, EuroCape New Energy Ukraine LLC Петров Андрій, Керівник департаменту з економіки та фінансів, Wind Power LLC, DTEK Renewables Когенхофер Гебхард, Генеральний Директор, Syngenta LLC Черепаха Роман, Директор департаменту інвестицій, Horizon Capital Зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в плануванні. Просимо звернути увагу на обмеження у реєстрації, до участі у заході запрошується по два представника від компанії Асоціації та по одному представнику від юридичної компанії. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі Вами найближчим часом!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Алексеєва. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Європейська Бізнес Асоціація із радістю запрошує Вас до експортного обговорення на тему Фінансування Бізнесу: розставимо крапки над і!

Захід запланований на 3 квітня, на 10:00 і відбудеться в готелі Хаят ( вул. Алли Тарасової 5, м. Київ).

Безсумнінвно, тема бізнес фінансування актуальна і затребувана в сьогоденні, проте в одночас здається складною та заплутаною.
Під час нашого експертного обговорення ми розглянему фінансування бізнесу зі сторони як кредиторів, так і бізнес сектору та остаточно розставимо крапки над і в цій темі.

Зокрема, будемо говорити про:

 • Стан та перспективи бізнес-клімату в умовах обмеженого кредитування
 • Умови для банків для фінансування бізнесу в 2018 році
 • Забезпечення кредитів: позиція кредитора та позичальника
 • Особливості фінансування агробізнесу та проектів альтернативної енергетики
 • Фінансування бізнесу Міжнародними фінансовими корпораціями: позиція EBRD

Наші спікери :

 • Гутенко Денис, Директор департаменту розвитку підприємництва та регуляторної політики, Міністерство економічного розвитку України
 • Лебедєв Максим, Партнер, GOLAW
 • Гуріна Наталія, Заступник голови правління, Райффайзен Банк Аваль
 • Повшедний Олександр, Заступник Голови Правління, ПроКредит Банк
 • Бест Браян, Керуючий партнер, голова інвестиційного банкінгу, Dragon Capital
 • О’Браян Пітер, Генеральний директор, EuroCape New Energy Ukraine LLC
 • Петров Андрій, Керівник департаменту з економіки та фінансів, Wind Power LLC, DTEK Renewables
 • Когенхофер Гебхард, Генеральний Директор, Syngenta LLC
 • Черепаха Роман, Директор департаменту інвестицій, Horizon Capital

Зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в плануванні.

Просимо звернути увагу на обмеження у реєстрації, до участі у заході запрошується по два представника від компанії Асоціації та по одному представнику від юридичної компанії.

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі Вами найближчим часом!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Алексеєва

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: