fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Dnipro PR & Marketing HUB: Аромат як потужний інструмент маркетингу нового покоління

  • Дата: 21/05/2019 (ВТ)
  • Час: 16:00 - 18:00
Місце проведення:

Центр конференцій Parle, вул. Троїцька, 21Г, 3й поверх

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Dnipro PR & Marketing HUB: Аромат як потужний інструмент маркетингу нового покоління. Дата: 21 травня2019. Час: 16:00 18:00. Місце проведення: Центр конференцій Parle, вул. Троїцька, 21Г, 3й поверх. Арсенал сучасного маркетингу постійно розширюється новим інструментарієм для успішного залучення клієнтів. Аромамаркетинг — відносно новий прийом просування товарів та послуг за допомогою запахів, який вже встиг підтвердити свою ефективність закордоном, але для нашого ринку все ще залишається новинкою.  Сьогодні аромати не тільки створюють комфортну атмосферу, але й сприяють вирішенню бізнес-завдань. За допомогою запаху легко створити емоційний звязок між людиною і компанією, товаром та магазином. Правильне використання ароматів може підвищити лояльність клієнтів, сформувати позитивні асоціації з вашим брендом. Як аромат може працювати на користь саме вашого бізнесу, як підібрати запах в залежності від сезону, та яких помилок треба уникати при використанні прийомів аромамаркетингу - про все це поговоримо з експертом компанії ol.factory (Київ): Христина Курганська - Засновниця агентства аромабрендингу Ol.factory Для членів Асоціації участь безкоштовна. Для інших учасників - 300 грн.Спікери. Христина Курганська. Засновниця та управляючий партнер Ol.factory - сервісу управління ароматами; ольфакторний експерт. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Марина Даценко. Контактний телефон. +38 (056) 731 93 14.

Арсенал сучасного маркетингу постійно розширюється новим інструментарієм для успішного залучення клієнтів. Аромамаркетинг — відносно новий прийом просування товарів та послуг за допомогою запахів, який вже встиг підтвердити свою ефективність закордоном, але для нашого ринку все ще залишається новинкою. 

Сьогодні аромати не тільки створюють комфортну атмосферу, але й сприяють вирішенню бізнес-завдань. За допомогою запаху легко створити емоційний зв’язок між людиною і компанією, товаром та магазином. Правильне використання ароматів може підвищити лояльність клієнтів, сформувати позитивні асоціації з вашим брендом.

Як аромат може працювати на користь саме вашого бізнесу, як підібрати запах в залежності від сезону, та яких помилок треба уникати при використанні прийомів аромамаркетингу – про все це поговоримо з експертом компанії ol.factory (Київ):

Христина Курганська – Засновниця агентства аромабрендингу Ol.factory

Для членів Асоціації участь безкоштовна. Для інших учасників – 300 грн.

Спікери

1 / 1
Христина Курганська
Засновниця та управляючий партнер Ol.factory - сервісу управління ароматами; ольфакторний експерт
Христина Курганська

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Марина Даценко

+38 (056) 731 93 14

Партнери

Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: