fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Dnipro онлайн-тренінг: Дотримання прав під час мобілізації

  • Дата: 01/02/2024 (ЧТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 13:00
  • Внесок для компаній Асоціації:750 грн
  • Місце проведення: відбудеться онлайн
Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Dnipro онлайн-тренінг: Дотримання прав під час мобілізації. Дата: 01 лютого2024. Час: 11:00 13:00. Мова: українська. Місце проведення: відбудеться онлайн. Реєстрація на тренінг відкрита до 17:00 31 січня. В Україні в 2024 році продовжується воєнний стан, а отже для кожного громадянина надзвичайно важливо мати розуміння щодо законодавчих аспектів, повязаних з призовом та мобілізацією. З цією метою ми проведемо онлайн-тренінг  з експерткою, адвокатом Поліною Марченко, де детально обговоримо наступні теми: ТЦК vs Військовозобов’язаний: яким має бути спілкування, яке не порушує закони та права? Затримання під час вручення повістки: коли законно і чи законно взагалі? Якщо Вас затримали та доставили в ТЦК: алгоритм оперативних дій в такій ситуації. Якщо Вас мобілізували з порушенням прав: до кого звертатися та на яку допомогу розраховувати? Як ефективно захиститися в разі порушення прав під час мобілізації: чек-лист установ, до яких можна звертатися. Додатково: після тренінгу кожен учасник отримає памʼятку з чітким алгоритмом дій та прикладами документів. Зверніть, будь ласка, вашу увагу, що запис тренінгу проводитися не буде. Внесок для членів Асоціації -750 грн, для всіх охочих - 900 грн.Спікери. Поліна Марченко. Адвокат, co-founder Proctor Law Company, експертка з питань призову та мобілізації, експертка академії “Ліга закон” з питань трудового законодавства, лекторка Unit School of Busines з питань корпоративного партнерства. Від початку війни провела корпоративне навчання більше як для 2000 працівників щодо роботи під час війни. Досвід роботи із бізнесом більше 8 років.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Алла Чуприна. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380965051311.

Реєстрація на тренінг відкрита до 17:00 31 січня.

В Україні в 2024 році продовжується воєнний стан, а отже для кожного громадянина надзвичайно важливо мати розуміння щодо законодавчих аспектів, пов’язаних з призовом та мобілізацією. З цією метою ми проведемо онлайн-тренінг  з експерткою, адвокатом Поліною Марченко, де детально обговоримо наступні теми:

  • ТЦК vs Військовозобов’язаний: яким має бути спілкування, яке не порушує закони та права?
  • Затримання під час вручення повістки: коли законно і чи законно взагалі?
  • Якщо Вас затримали та доставили в ТЦК: алгоритм оперативних дій в такій ситуації.
  • Якщо Вас мобілізували з порушенням прав: до кого звертатися та на яку допомогу розраховувати?
  • Як ефективно захиститися в разі порушення прав під час мобілізації: чек-лист установ, до яких можна звертатися.

Додатково: після тренінгу кожен учасник отримає памʼятку з чітким алгоритмом дій та прикладами документів.

Зверніть, будь ласка, вашу увагу, що запис тренінгу проводитися не буде.
Внесок для членів Асоціації -750 грн, для всіх охочих – 900 грн.

Спікери

1 / 1
Поліна Марченко
Адвокат, co-founder Proctor Law Company, експертка з питань призову та мобілізації, експертка академії “Ліга закон” з питань трудового законодавства, лекторка Unit School of Busines з питань корпоративного партнерства. Від початку війни провела корпоративне навчання більше як для 2000 працівників щодо роботи під час війни. Досвід роботи із бізнесом більше 8 років.
Поліна Марченко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Алла Чуприна

Зв'язатись
+380965051311
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: