fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Dnipro Language Updates

  • Дата: 10/06/2021
  • Час: 11:00 - 12:30
Місце проведення:

Microsoft Teams

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Dnipro Language Updates. Дата: 10 червня2021. Час: 11:00 12:30. Місце проведення: Microsoft Teams. У шаленому ритмі буденного життя ми щодня засвоюємо нову інформацію, відточуємо вміння й навички з багатьох корисних дисциплін, а от про культуру мовлення (говоріння, писання, читання) чомусь забуваємо. Але ж мова – це надзвичайне, надважливе знаряддя комунікації постійного вжитку, яким ми орудуємо і в особистому житті, і на роботі. Коли ми говоримо або пишемо українською гарно й правильно, то привертаємо увагу до свого посту, створюємо потрібне враження, чітко висловлюємо позицію тощо. Запрошуємо вас на онлайн-зустріч EBA Dnipro Language Updates, де разом зі спікеркою Оленою Даниліною розглянемо наступні питання: новий український правопис (новації 2019 року, які стали актуальними); найпоширеніші кальки з російської мови в діловому спілкуванні; етикет ділового листування; використання іншомовних слів для написання контенту. Пропонуємо зробити якісний та змістовний апґрейд знань під час нашого заходу та зясувати, як правильно вживати “згідно”, “відповідно”, “проєкт”, “приймати/брати участь” та багато іншого.   Посилання на онлайн - зустріч буде доступно після реєстрації.Спікери. Олена Даниліна. Тренерка курсів української мови для дорослих, курсу креативного письма для підлітків, курсів академічного письма в Лабораторії ефективних досліджень SSLab; літературознавиця й критикеса, редакторка художніх і наукових видань (серія “Шкільна бібліотека” видавництва “Фоліо”); педагогиня-коуч, викладачка, кандидатка філологічних наук; казкотерапевтиня й письменниця.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Алла Чуприна. E-mail Dnipro@eba.com.ua. Контактний телефон. +380965051311.

У шаленому ритмі буденного життя ми щодня засвоюємо нову інформацію, відточуємо вміння й навички з багатьох корисних дисциплін, а от про культуру мовлення (говоріння, писання, читання) чомусь забуваємо. Але ж мова – це надзвичайне, надважливе знаряддя комунікації постійного вжитку, яким ми орудуємо і в особистому житті, і на роботі. Коли ми говоримо або пишемо українською гарно й правильно, то привертаємо увагу до свого посту, створюємо потрібне враження, чітко висловлюємо позицію тощо.
Запрошуємо вас на онлайн-зустріч EBA Dnipro Language Updates, де разом зі спікеркою Оленою Даниліною розглянемо наступні питання:

  • новий український правопис (новації 2019 року, які стали актуальними);
  • найпоширеніші кальки з російської мови в діловому спілкуванні;
  • етикет ділового листування;
  • використання іншомовних слів для написання контенту.

Пропонуємо зробити якісний та змістовний апґрейд знань під час нашого заходу та з’ясувати, як правильно вживати “згідно”, “відповідно”, “проєкт”, “приймати/брати участь” та багато іншого.  
Посилання на онлайн – зустріч буде доступно після реєстрації.

Спікери

1 / 1
Олена Даниліна
Тренерка курсів української мови для дорослих, курсу креативного письма для підлітків, курсів академічного письма в Лабораторії ефективних досліджень SSLab; літературознавиця й критикеса, редакторка художніх і наукових видань (серія “Шкільна бібліотека” видавництва “Фоліо”); педагогиня-коуч, викладачка, кандидатка філологічних наук; казкотерапевтиня й письменниця.
Олена Даниліна

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Алла Чуприна

Зв'язатись
+380965051311

Партнери

Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: