fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA DNIPRO GLOBAL MARKETS: Як підкорити німецький ринок. Стратегії та Інсайти

CEO, TOП менеджмент HR, CSR, Внутрішні комунікації PR, Маркетинг, Реклама, Дизайн Логістика Розвиток бізнесу, продажі, відносини з клієнтами Юристи, GR-спеціалісти
  • Дата: 18/08/2023 (ПТ)
  • Час: 14:00 - 15:30
Місце проведення:

Zoom.us

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA DNIPRO GLOBAL MARKETS: Як підкорити німецький ринок. Стратегії та Інсайти. Дата: 18 серпня2023. Час: 14:00 15:30. Місце проведення: Zoom.us. Шановні колеги! Ми анонсуємо спецпроєкт EBA DNIPRO GLOBAL MARKETS для українських компаній, які планують розширення свого бізнесу на міжнародні ринки. Метою проєкту є надання всебічної інформаційної підтримки в розвитку експортних зусиль компаній, забезпечення їх успішного виходу на зовнішні ринки та зміцнення позицій на міжнародному рівні. Запрошуємо вас 18 серпня о 14:00 на першу онлайн-зустріч  Як підкорити німецький ринок: Стратегії та Інсайти для підприємств, які розглядають найбільший європейський ринок - Німеччину - як потенційний для розширення своєї діяльністі. Разом з експерткою Альоною Возненко ми детально розглянемо ключові теми: Аналіз Ринку: Огляд сучасного стану німецького ринку, ідентифікація потенційних можливостей та конкурентних переваг для вашого бізнесу. Культурні Аспекти: Розуміння культурних особливостей німецького бізнес-середовища, менталітету споживачів, етики бізнесу та комунікаційних норм. Маркетинг та Брендування: Розробка ефективної маркетингової стратегії для німецького ринку, включаючи адаптацію бренду, упаковки та рекламних матеріалів. Дистрибуція та Логістика: Організація оптимальної системи постачання та дистрибуції продукції в Німеччині, включаючи вибір партнерів та логістичних рішень. Правові та Митні Аспекти: Розбір основних правових та митних вимог для ведення бізнесу в Німеччині, уникнення можливих непорозумінь та проблем. Формат зустрічі - онлайн на платформі Zoom, за попередньою реєстрацією.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Алла Чуприна. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380965051311.

Шановні колеги!

Ми анонсуємо спецпроєкт EBA DNIPRO GLOBAL MARKETS для українських компаній, які планують розширення свого бізнесу на міжнародні ринки. Метою проєкту є надання всебічної інформаційної підтримки в розвитку експортних зусиль компаній, забезпечення їх успішного виходу на зовнішні ринки та зміцнення позицій на міжнародному рівні.

Запрошуємо вас 18 серпня о 14:00 на першу онлайн-зустріч  “Як підкорити німецький ринок: Стратегії та Інсайти” для підприємств, які розглядають найбільший європейський ринок – Німеччину – як потенційний для розширення своєї діяльністі. Разом з експерткою Альоною Возненко ми детально розглянемо ключові теми:

  • Аналіз Ринку: Огляд сучасного стану німецького ринку, ідентифікація потенційних можливостей та конкурентних переваг для вашого бізнесу.
  • Культурні Аспекти: Розуміння культурних особливостей німецького бізнес-середовища, менталітету споживачів, етики бізнесу та комунікаційних норм.
  • Маркетинг та Брендування: Розробка ефективної маркетингової стратегії для німецького ринку, включаючи адаптацію бренду, упаковки та рекламних матеріалів.
  • Дистрибуція та Логістика: Організація оптимальної системи постачання та дистрибуції продукції в Німеччині, включаючи вибір партнерів та логістичних рішень.
  • Правові та Митні Аспекти: Розбір основних правових та митних вимог для ведення бізнесу в Німеччині, уникнення можливих непорозумінь та проблем.

Формат зустрічі – онлайн на платформі Zoom, за попередньою реєстрацією.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Алла Чуприна

Зв'язатись
+380965051311
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: