fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Dnipro Global Markets: Еволюція та вплив E-commerce на сучасну європейську економіку: Можливості та виклики

Комунікація Маркетинг та PR Підприємництво Продажі Проектний менеджмент Тренди та інновації PR, Маркетинг, Реклама, Дизайн Офіс-менеджмент Розвиток бізнесу, продажі, відносини з клієнтами
  • Дата: 08/11/2023 (СР)
  • Час: 15:00 - 16:30
Місце проведення:

Zoom.us

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Dnipro Global Markets: Еволюція та вплив E-commerce на сучасну європейську економіку: Можливості та виклики. Дата: 08 листопада2023. Час: 15:00 16:30. Місце проведення: Zoom.us. Можливості доступу до E-commerce (електронної комерції) сприяють залученню клієнтів не тільки на локальному рівні, а й на міжнародному. Таким чином для бізнесів відкриваються нові ринки, при цьому додатково збільшується потенційна аудиторія для товарів і послуг. На черговому заході проєкту Global Markets з екперткою Альоною Возненко поговоримо про розвиток E-commerce в контексті Європи - одного з найбільших ринків електронної торгівлі у світі. Розглянемо еволюцію цього сектору, від його початків до сучасного стану,  а також наступні питання: 1. Розвиток E-commerce: Історія розвитку E-commerce в Європі Основні фактори, що впливають на розвиток E-commerce в Європі  2. Основні гравці E-commerce в Європі: Популярні E-commerce компанії та платформи Моделі бізнесу, які успішно використовуються 3. Регулювання та законодавство: Основні законодавчі аспекти E-commerce в Європі Заходи з метою захисту прав споживачів  Вплив GDPR на E-commerce Формат зустрічі - онлайн на платформі Zoom, за попередньою реєстрацією.Спікери. Альона Возненко. Голова EBA Dnipro PR & Marketing Hub, директорка ТОВ «АДАМ УА», консультантка з питань маркетингу ТОВ «Ландманн», консультантка з питань e-commerce програм ПРООН в Україні, експертка з маркетингу та продажів з досвідом більше 10 років, промоутер першого аграрного маркетплейсу в Україні, тренерка в бізнес-школі ТОВ Нова Пошта. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Алла Чуприна. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380965051311.

Можливості доступу до E-commerce (електронної комерції) сприяють залученню клієнтів не тільки на локальному рівні, а й на міжнародному. Таким чином для бізнесів відкриваються нові ринки, при цьому додатково збільшується потенційна аудиторія для товарів і послуг. На черговому заході проєкту Global Markets з екперткою Альоною Возненко поговоримо про розвиток E-commerce в контексті Європи – одного з найбільших ринків електронної торгівлі у світі. Розглянемо еволюцію цього сектору, від його початків до сучасного стану,  а також наступні питання:

1. Розвиток E-commerce:

  • Історія розвитку E-commerce в Європі
  • Основні фактори, що впливають на розвиток E-commerce в Європі

 2. Основні гравці E-commerce в Європі:

  • Популярні E-commerce компанії та платформи
  • Моделі бізнесу, які успішно використовуються

3. Регулювання та законодавство:

  • Основні законодавчі аспекти E-commerce в Європі
  • Заходи з метою захисту прав споживачів
  •  Вплив GDPR на E-commerce
Формат зустрічі – онлайн на платформі Zoom, за попередньою реєстрацією.

Спікери

1 / 1
Альона Возненко
Голова EBA Dnipro PR & Marketing Hub, директорка ТОВ «АДАМ УА», консультантка з питань маркетингу ТОВ «Ландманн», консультантка з питань e-commerce програм ПРООН в Україні, експертка з маркетингу та продажів з досвідом більше 10 років, промоутер першого аграрного маркетплейсу в Україні, тренерка в бізнес-школі ТОВ "Нова Пошта"
Альона Возненко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Алла Чуприна

Зв'язатись
+380965051311
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: