fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Dnipro Finance & Tax Committee: Податкове резидентство та оподаткування в Іспанії

  • Дата: 24/01/2024 (СР)
  • Час: 11:00 - 12:30
Місце проведення:

Zoom.us

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Dnipro Finance & Tax Committee: Податкове резидентство та оподаткування в Іспанії. Дата: 24 січня2024. Час: 11:00 12:30. Місце проведення: Zoom.us. Шановні колеги! Запрошуємо вас на зустріч Фінансово-податкового комітету Офісу Асоціації у Дніпрі: Податкове резидентство та оподаткування в Іспанії, де ми розглянемо наступні питання: 1. Податкове резидентство: чи завжди отримання податкового резидентства другої країни гарантує, що не треба сплачувати податки в Україні? 2. Відкриття/релокація бізнесу в Іспанію (Autónomo, SL). 3. Податкове навантаження на фізичних та юридичних осіб в Іспанії, податки на репатріацію доходів. 4. Кампанія декларування доходів la Renta. 5. Альтернативні види ВНП (віза Цифрового кочівника, Стартап-віза, Золота віза).   Формат зустрічі: онлайн (на платформі Zoom), за попередньою реєстрацією та тільки для членів Європейської Бізнес Асоціації.Спікери. Леонід Карпов. Партнер AC Crowe Ukraine, податки та ТЦУ, фахівець у сфері податкового консультування, кандидат економічних наук, член Громадської ради при Міністерстві фінансів України. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Alla Chupryna. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380965051311.

Шановні колеги!

Запрошуємо вас на зустріч Фінансово-податкового комітету Офісу Асоціації у Дніпрі: Податкове резидентство та оподаткування в Іспанії, де ми розглянемо наступні питання:

1. Податкове резидентство: чи завжди отримання податкового резидентства другої країни гарантує, що не треба сплачувати податки в Україні?
2. Відкриття/релокація бізнесу в Іспанію (Autónomo, SL).
3. Податкове навантаження на фізичних та юридичних осіб в Іспанії, податки на репатріацію доходів.
4. Кампанія декларування доходів la Renta.
5. Альтернативні види ВНП (віза Цифрового кочівника, Стартап-віза, Золота віза).
 
Формат зустрічі: онлайн (на платформі Zoom), за попередньою реєстрацією та тільки для членів Європейської Бізнес Асоціації.

Спікери

1 / 1
Леонід Карпов
Партнер AC Crowe Ukraine, податки та ТЦУ, фахівець у сфері податкового консультування, кандидат економічних наук, член Громадської ради при Міністерстві фінансів України
Леонід Карпов

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Alla Chupryna

Зв'язатись
+380965051311
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: