fbpx

EBA Dnipro Family Business Timelines: ART-PROM, BDO Ukraine, MIM

  • Дата: 11/11/2020
  • Час: 11:00 - 12:30

Бізнес-династіям належить третина світових статків. Сімейні компанії створюють 60% робочих місць і близько 70% світового ВВП. Серед найбільших платників податків в ЄС, 40% складають сімейні компанії. У США на сімейних підприємствах працює 60% зайнятого населення і ці компанії створюють 78% нових робочих місць.

Економічні кризи доводять: сімейні компанії легше переносять потрясіння, ця модель бізнесу в середньому на 10-15% ефективніше будь-якої іншої. Але головний показник – довгостроковість існування бізнесу.

Як створити сімейну компанію та як розвивати? Як залучити дітей до сімейної справи або як сімейній парі працювати разом і залишитися не лише партнерами по бізнесу? Які особливості співпраці з компаніями такої моделі?

Поговоримо та почуємо цікаві інсайти на першій зустрічі проекту EBA Dnipro Family Business Timelines з представниками сімейних компаній Дніпра: ART-PROM, BDO Ukraine, MIM – Metallurgy & Mechanical engineering.

Зустріч буде проходити у форматі кросс-інтерв’ю, ви зможете також отримати відповіді на питання, що вас цікавлять, щодо ведення сімейного бізнесу та співпраці з такими моделями компаній.

Онлайн на платформі Microsoft Teams.

Реєструйтеся та приєднуйтеся!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Марина Даценко

Зв'язатись
066 127 53 27
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: