fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Dnipro Expert Voice: Ринок землі 2021

  • Дата: 30/06/2021
  • Час: 16:00 - 17:30
Місце проведення:

Microsoft Teams

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Dnipro Expert Voice: Ринок землі 2021. Дата: 30 червня2021. Час: 16:00 17:30. Місце проведення: Microsoft Teams. Починаючи з 01 липня 2021 року, в Україні запроваджується поетапне скасування діючої заборони на відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення приватної власності. За прогнозами експертів скасування мораторію та запровадження ринку землі сприятиме економічному зростанню України, збільшить її інвестиційну привабливість, дозволить вирішити ряд інших проблем, що накопичувались в агросекторі впродовж останніх 20 років. Що треба знати про ринок землі та як підготуватися до його відкриття? Долучайтесь до онлайн-заходу EBA Dnipro Expert Voice: Ринок землі 2021 та отримайте актуальну інформацію щодо основних новел української земельної реформи. Спікер заходу презентує добірку основних законодавчих змін на тему відкриття та функціонування ринку землі сільськогосподарського призначення в Україні. Посилання на онлайн - зустріч буде доступно після реєстрації. Спікери. Олег Жерьобкін . Адвокат Dynasty Law & Investment. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Алла Чуприна. E-mail Dnipro@eba.com.ua. Контактний телефон. +380965051311.

Починаючи з 01 липня 2021 року, в Україні запроваджується поетапне скасування діючої заборони на відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення приватної власності. За прогнозами експертів скасування мораторію та запровадження ринку землі сприятиме економічному зростанню України, збільшить її інвестиційну привабливість, дозволить вирішити ряд інших проблем, що накопичувались в агросекторі впродовж останніх 20 років.

Що треба знати про ринок землі та як підготуватися до його відкриття?
Долучайтесь до онлайн-заходу EBA Dnipro Expert Voice: Ринок землі 2021 та отримайте актуальну інформацію щодо основних новел української земельної реформи.

Спікер заходу презентує добірку основних законодавчих змін на тему відкриття та функціонування ринку землі сільськогосподарського призначення в Україні.

Посилання на онлайн – зустріч буде доступно після реєстрації. 

Спікери

1 / 1
Олег Жерьобкін 
Адвокат Dynasty Law & Investment
Олег Жерьобкін 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Алла Чуприна

Зв'язатись
+380965051311

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: