fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Dnipro Diplomacy Hub: Як говорити та чути ”Ні”?

  • Дата: 16/11/2021
  • Час: 11:00 - 12:30
Місце проведення:

Microsoft Teams

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Dnipro Diplomacy Hub: Як говорити та чути ”Ні”?. Дата: 16 листопада2021. Час: 11:00 12:30. Місце проведення: Microsoft Teams. Що Ви робите, коли у відповідь на Ваше прохання чуєте Ні? Наш мозок часто сприймає «Ні» як боротьбу з нами. Якщо ми відчуваємо, що слабкі перед цим Ні, то ми можемо вийти з переговорів, пригнічуючи свої бажання. Це така дія від безсилля. І коли ми відступаємо, КУДИ прямує наша агресія? На себе самого. Бо страшно було напасти на людину, і ми починаємо зїдати себе. Коли ж ми відчуваємо свою силу, то починаємо боротися. Хто кого переможе, використовуючи маніпуляції, вимоги, іноді навіть шантаж? Зазвичай в такому протистоянні програють дві сторони. Чути Ні та говорити Ні – це майже мистецтво. Тож разом із запрошеними спікерами пропонуємо вам навчитися будувати та підтримувати звязок із партнерами, клієнтами після того, як чуємо Ні. Під час заходу обговоримо наступні питання: Як звучить Ні? Як зрозуміти, що означає мовчання? Як навчитися працювати з внутрішнім конфліктом? Як проводити переговори з донорами, інвесторами, якщо ви отримали відмову? Як підтримати себе, якщо нічого не можна змінити, коли отримуємо Ні? А також будемо вчитися говорити Ні, давати критичний зворотній звязок та висловлювати своє напруження, щоб це не руйнувало стосунки з оточуючими. Посилання на онлайн-зустріч буде доступно після реєстрації. Спікери. Міла Леонова. CEO Leonova Consulting, Peace Engineer, працює в сфері мирного вирішення конфліктів як фасилітатор діалогу, медіатор, тренер з трансформації конфліктів та переговорних процесів, практик ненасильницької комунікації. Юрій Филюк. CEO Промприлад.Реновація, підприємець, ресторатор, співзасновник платформи Тепле Місто та ідеолог Урбан Спейс 100. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Алла Чуприна. E-mail Dnipro@eba.com.ua. Контактний телефон. +380965051311.

Що Ви робите, коли у відповідь на Ваше прохання чуєте “Ні”? Наш мозок часто сприймає «Ні» як боротьбу з нами. Якщо ми відчуваємо, що слабкі перед цим “Ні”, то ми можемо вийти з переговорів, пригнічуючи свої бажання. Це така дія від безсилля. І коли ми відступаємо, КУДИ прямує наша агресія? На себе самого. Бо страшно було напасти на людину, і ми починаємо з’їдати себе.

Коли ж ми відчуваємо свою силу, то починаємо боротися. Хто кого переможе, використовуючи маніпуляції, вимоги, іноді навіть шантаж? Зазвичай в такому протистоянні програють дві сторони. Чути “Ні” та говорити “Ні” – це майже мистецтво. Тож разом із запрошеними спікерами пропонуємо вам навчитися будувати та підтримувати зв’язок із партнерами, клієнтами після того, як чуємо “Ні”.

Під час заходу обговоримо наступні питання:

Як звучить “Ні”?
Як зрозуміти, що означає мовчання?
Як навчитися працювати з внутрішнім конфліктом?
Як проводити переговори з донорами, інвесторами, якщо ви отримали відмову?
Як підтримати себе, якщо нічого не можна змінити, коли отримуємо “Ні”?
А також будемо вчитися говорити “Ні”, давати критичний зворотній зв’язок та висловлювати своє напруження, щоб це не руйнувало стосунки з оточуючими.

Посилання на онлайн-зустріч буде доступно після реєстрації. 

Спікери

1 / 2
Міла Леонова
CEO Leonova Consulting, Peace Engineer, працює в сфері мирного вирішення конфліктів як фасилітатор діалогу, медіатор, тренер з трансформації конфліктів та переговорних процесів, практик ненасильницької комунікації
Юрій Филюк
CEO Промприлад.Реновація, підприємець, ресторатор, співзасновник платформи Тепле Місто та ідеолог Урбан Спейс 100
Міла Леонова
Юрій Филюк

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Алла Чуприна

Зв'язатись
+380965051311

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: