fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Dnipro Diplomacy Hub: Вразливість та лідерство

  • Дата: 23/06/2021 (СР)
  • Час: 11:00 - 12:30
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Dnipro Diplomacy Hub: Вразливість та лідерство. Дата: 23 червня2021. Час: 11:00 12:30. Місце проведення: Відбудеться онлайн.   У сучасному діловому світі вразливість у бізнесі зазвичай розглядається як слабкість. При цьому сильні лідери усвідомлюють важливість показувати вразливість на роботі, тому що це - основа для відкритого і неупередженого спілкування. Коли лідер демонструє вразливість і чутливість та обєднує людей, команда перемагає. Запрошуємо вас на захід EBA Dnipro Diplomacy Hub: Вразливість та лідерство, де від експертів дізнаємося, що таке вразливість, і чому сильні лідери розглядають її як силу. Також обговоримо наступні питання: Чи можливо проявляти почуття на роботі? Як говорити про важкі речі таким чином, щоб не ранити ані себе, ані оточуючих? Як говорити про свої почуття з колегами, щоб це було доречно? Подивимося на стресостійкість під іншим кутом та дізнаємося, до чого може призвести придушення почуттів на роботі. Посилання на онлайн - зустріч буде доступно після реєстрації.  Спікери. Віктор Мельник. медіатор, фасилітатор діалогів, практик ненасильницького спілкування. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Алла Чуприна. E-mail [email protected] Контактний телефон. +380965051311.

 

У сучасному діловому світі вразливість у бізнесі зазвичай розглядається як слабкість. При цьому сильні лідери усвідомлюють важливість показувати вразливість на роботі, тому що це – основа для відкритого і неупередженого спілкування. Коли лідер демонструє вразливість і чутливість та об’єднує людей, команда перемагає.

Запрошуємо вас на захід EBA Dnipro Diplomacy Hub: Вразливість та лідерство, де від експертів дізнаємося, що таке вразливість, і чому сильні лідери розглядають її як силу. Також обговоримо наступні питання:

  • Чи можливо проявляти почуття на роботі?
  • Як говорити про важкі речі таким чином, щоб не ранити ані себе, ані оточуючих?
  • Як говорити про свої почуття з колегами, щоб це було доречно?
Подивимося на стресостійкість під іншим кутом та дізнаємося, до чого може призвести придушення почуттів на роботі.
Посилання на онлайн – зустріч буде доступно після реєстрації.

 

Спікери

1 / 1
Віктор Мельник
медіатор, фасилітатор діалогів, практик ненасильницького спілкування
Віктор Мельник

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Алла Чуприна

Зв'язатись
+380965051311

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: