fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Dnipro Business Hacks: Перевірки Держпраці 2019

  • Дата: 23/04/2019 (ВТ)
  • Час: 09:30 - 12:00
Місце проведення:

Центр конференцій Parle

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Dnipro Business Hacks: Перевірки Держпраці 2019. Дата: 23 квітня2019. Час: 09:30 12:00. Місце проведення: Центр конференцій Parle. Програма зустрічі передбачає: виступ представників Головного управління Держпраці в Дніпропетровській області: що потрібно знати компаніям про трудові перевірки та як до них підготуватися? виступ представників Сектору Державної регуляторної служби у Дніпропетровській області: служба, що контролює дії перевіряючих - чим може допомогти бізнесу, коли і як звертатися. виступ представників ЮА «Абсолют»: судова практика та інші аспекти - як бізнесу захищатися та бути готовим. сесія «питання – відповідь». Реєстрація обов’язкова та відкрита до 18:00, 19 квітня. Кількість місць обмежена. Якщо у вас є питання до представників вище перелічених служб, на які ви б хотіли отримати відповіді під час зустрічі, просимо надсилати їх до 17 квітня включно на електронну адресу: [email protected].Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Катерина Присяжнюк. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +38 (056) 731 93 14.

Програма зустрічі передбачає:

  • виступ представників Головного управління Держпраці в Дніпропетровській області: що потрібно знати компаніям про трудові перевірки та як до них підготуватися?
  • виступ представників Сектору Державної регуляторної служби у Дніпропетровській області: служба, що контролює дії перевіряючих – чим може допомогти бізнесу, коли і як звертатися.
  • виступ представників ЮА «Абсолют»: судова практика та інші аспекти – як бізнесу захищатися та бути готовим.
  • сесія «питання – відповідь».

Реєстрація обов’язкова та відкрита до 18:00, 19 квітня. Кількість місць обмежена.

Якщо у вас є питання до представників вище перелічених служб, на які ви б хотіли отримати відповіді під час зустрічі, просимо надсилати їх до 17 квітня включно на електронну адресу: [email protected].

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Катерина Присяжнюк

Зв'язатись
+38 (056) 731 93 14

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: