fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Dnipro Business Game: Переговорний батл

  • Дата: 30/11/2021 (ВТ)
  • Час: 16:00 - 18:00
Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Dnipro Business Game: Переговорний батл. Дата: 30 листопада2021. Час: 16:00 18:00. Запрошуємо вас долучитись до нового формату заходів EBA Dnipro Business Game: Переговорний батл. Переговорні батли - це унікальна практика, в якій Ви матимете змогу відпрацювати тактики і прийоми, які використовуються в реальних переговорах у бізнесі чи на побутовому рівні. Як відбуваються переговорні батли? Учасникам видається бізнес-кейс з визначеними цілями, завданнями та інтересами сторін. У ході переговорних батлів учасники ведуть низку діалогів на тему однієї конфліктної ситуації, виступаючи в ролях різних персонажів. Після закінчення батлу судді ухвалюють рішення про перевагу того чи іншого учасника, спостерігаючи за діями кожного під час поєдинку, та коротко пояснюють свій вибір. Впродовж циклу поєдинків кожен учасник матиме змогу побути і в ролі гравця, і в ролі судді батлу. Головна мета переговорного батлу – домовитися з максимальною вигодою для себе та зі збереженням ділових відносин. Такий формат гри дозволить розвинути логічне і стратегічне мислення, а також поглянути на комунікацію як на шахову партію. Захід відбудеться відповідно до чинних карантинних вимог, лише за наявності у вас одного із документів нижче: сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 двома дозами вакцини* негативний результат ПЛР/антиген-тесту (зроблений не більш як за 72 години) довідка про одужання від COVID-19. Реєструйтеся та приєднуйтеся! Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Алла Чуприна. E-mail [email protected] Контактний телефон. +380965051311.

Запрошуємо вас долучитись до нового формату заходів EBA Dnipro Business Game: Переговорний батл. Переговорні батли – це унікальна практика, в якій Ви матимете змогу відпрацювати тактики і прийоми, які використовуються в реальних переговорах у бізнесі чи на побутовому рівні.

Як відбуваються переговорні батли?
Учасникам видається бізнес-кейс з визначеними цілями, завданнями та інтересами сторін. У ході переговорних батлів учасники ведуть низку діалогів на тему однієї конфліктної ситуації, виступаючи в ролях різних персонажів.
Після закінчення батлу судді ухвалюють рішення про перевагу того чи іншого учасника, спостерігаючи за діями кожного під час поєдинку, та коротко пояснюють свій вибір. Впродовж циклу поєдинків кожен учасник матиме змогу побути і в ролі гравця, і в ролі судді батлу.

Головна мета переговорного батлу – домовитися з максимальною вигодою для себе та зі збереженням ділових відносин. Такий формат гри дозволить розвинути логічне і стратегічне мислення, а також поглянути на комунікацію як на шахову партію.

Захід відбудеться відповідно до чинних карантинних вимог, лише за наявності у вас одного із документів нижче:

  • сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 двома дозами вакцини*
  • негативний результат ПЛР/антиген-тесту (зроблений не більш як за 72 години)
  • довідка про одужання від COVID-19.

Реєструйтеся та приєднуйтеся!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Алла Чуприна

Зв'язатись
+380965051311
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: