fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Dnipro Best Business Practices: Острів River Club

  • Дата: 20/06/2019 (ЧТ)
  • Час: 16:00 - 19:00
Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Dnipro Best Business Practices: Острів River Club. Дата: 20 червня2019. Час: 16:00 19:00. В рамках проекту Асоціації в Дніпрі EBA Best Business Practices запрошуємо до одного з кращих клубних заміських комплексів України Ostrov River Сlub, де ви матимете змогу познайомитися з менеджментом готелю і дізнатися секрети успіху компанії. Переваги: невелика комфортна група до 20 осіб нові бізнес-знайомства з представниками різних компаній Асоціації нетворкінг особисте спілкування зі співвласником частування органічною продукцією Sokolovo FOOD FOREST ніяких турбот: трансфер в обидві сторони Учасників чекає екскурсія територією Ostrov River Сlub, де ви дізнаєтесь про роботу всіх підрозділів. Після цього на гостей очікує поживний кава-брейк з органічних продуктів та спілкування з одним зі співвласників, Володимиром Малишко, у конференц-залі готелю. Під час свого виступу пан Володимир розповість про імпліментацію філософії життя в бізнес, дасть відповіді на питання учасників. Програма: 15:00 - трансфер з центру міста на Ostrov River Сlub (збір біля цирку о 15:00) 16:00 - зустріч учасників, оглядова екскурсія комплексом  з генеральним менеджером готелю 17:00 - кава-брейк, спілкування зі співвласником, презетнація теми Органіка - не тільки бізнес, а філософія життя 18:00 - зворотній трансфер Вартість участі: 400 грн   Отримуйте нашу розсилку та слідкуйте за новинами на нашій сторінці у Facebook!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Марина Даценко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +38 (056) 731 93 14.

В рамках проекту Асоціації в Дніпрі EBA Best Business Practices запрошуємо до одного з кращих клубних заміських комплексів України Ostrov River Сlub, де ви матимете змогу познайомитися з менеджментом готелю і дізнатися секрети успіху компанії.

Переваги:

  • невелика комфортна група до 20 осіб
  • нові бізнес-знайомства з представниками різних компаній Асоціації
  • нетворкінг
  • особисте спілкування зі співвласником
  • частування органічною продукцією Sokolovo FOOD FOREST
  • ніяких турбот: трансфер в обидві сторони

Учасників чекає екскурсія територією Ostrov River Сlub, де ви дізнаєтесь про роботу всіх підрозділів. Після цього на гостей очікує поживний кава-брейк з органічних продуктів та спілкування з одним зі співвласників, Володимиром Малишко, у конференц-залі готелю. Під час свого виступу пан Володимир розповість про імпліментацію філософії життя в бізнес, дасть відповіді на питання учасників.

Програма:

15:00 – трансфер з центру міста на Ostrov River Сlub (збір біля цирку о 15:00)
16:00 – зустріч учасників, оглядова екскурсія комплексом  з генеральним менеджером готелю
17:00 – кава-брейк, спілкування зі співвласником, презетнація теми “Органіка – не тільки бізнес, а філософія життя”
18:00 – зворотній трансфер

Вартість участі: 400 грн

 

Отримуйте нашу розсилку та слідкуйте за новинами на нашій сторінці у Facebook!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Марина Даценко

Зв'язатись
+38 (056) 731 93 14
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: