fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Dnipro Best Business Practices: AMF Україна

Клієнтський сервіс Підприємництво Тренди та інновації HR, CSR, Внутрішні комунікації Розвиток бізнесу, продажі, відносини з клієнтами
  • Дата: 21/06/2024 (ПТ)
  • Час: 10:00 - 12:00
Місце проведення:

Буде повідомлено після реєстрації

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Dnipro Best Business Practices: AMF Україна. Дата: 21 червня2024. Час: 10:00 12:00. Місце проведення: Буде повідомлено після реєстрації. Оффлайн в м.Дніпро Ми раді запросити вас на черговий захід у рамках нашого проєкту Best Business Practices, який відбудеться в гостях у компанії АМФ Україна – найбільшого виробника офісних меблів у країні. Під час зустрічі ми плануємо: Побачити, як створюються офісні меблі, які ви використовуєте щодня, на всіх етапах – від початкових матеріалів до готової продукції. Долучитися до екскурсії виробництвом, де нам презентують інноваційні рішення та нові підходи. Обговорити застосування побаченого досвіду у власному бізнесі. Як результат ви отримаєте натхнення від ефективно організованого виробничого процесу та розширите свою мережу контактів, що обов’язково позитивно вплине на роботу вашої компанії! Умови участі:  попередня реєстрація обов’язкова і триває до 18:00 20 червня, місце проведення буде повідомлено всім зареєстрованим учасникам. Кількість учасників обмежена до 20 осіб, 1 компанія - 1 учасник. У разі скасування реєстрації просимо попереджати заздалегідь. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Алла Чуприна. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 0965051311.
Оффлайн в м.Дніпро
Ми раді запросити вас на черговий захід у рамках нашого проєкту Best Business Practices, який відбудеться в гостях у компанії АМФ Україна – найбільшого виробника офісних меблів у країні. Під час зустрічі ми плануємо:
  • Побачити, як створюються офісні меблі, які ви використовуєте щодня, на всіх етапах – від початкових матеріалів до готової продукції.
  • Долучитися до екскурсії виробництвом, де нам презентують інноваційні рішення та нові підходи.
  • Обговорити застосування побаченого досвіду у власному бізнесі.

Як результат ви отримаєте натхнення від ефективно організованого виробничого процесу та розширите свою мережу контактів, що обов’язково позитивно вплине на роботу вашої компанії!

Умови участі:  попередня реєстрація обов’язкова і триває до 18:00 20 червня, місце проведення буде повідомлено всім зареєстрованим учасникам. Кількість учасників обмежена до 20 осіб, 1 компанія – 1 учасник.

У разі скасування реєстрації просимо попереджати заздалегідь.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Алла Чуприна

Зв'язатись
0965051311
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: