fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Discovery: explore unexplored_vol.2

  • Дата: 17/04/2018 (ВТ)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 19:00 - 21:00
  • Реєстрація починається18:30
Місце проведення:

Travel Hub, вул. Ярославська 58, БЦ "Астарта", 2 поверх

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Discovery: explore unexplored_vol.2. Дата: 17 квітня2018. Час: 19:00 21:00. Мова: Українська (без перекладу). Реєстрація починається 18:30. Місце проведення: Travel Hub, вул. Ярославська 58, БЦ Астарта, 2 поверх. Реєстрацію завершено Європейська Бізнес Асоціація із радістю запрошує усіх любителів подорожей до другого заходу серії EBA Discovery. Якщо ви не уявляєте своє життя без нових вражень та мандрівок – ми чекаємо на вас! Захід заплановано на 17 квітня і відбудеться в тематичному просторі Travel Hub (вул. Ярославська 58, БЦ «Астарта», Київ). Під час заходу будемо розглядати дві цікаві теми разом із нашими спікерами: Максим Шахалов, Директор з приватного банкінгу в банку Кредит Дніпро, засновник консьєрж-сервісу Сітісервіс, експерт з бізнес-послуг та активний мандрівник. Разом із Максимом ми розглянемо тему авіації та польотів через призму ділових та приватних подорожей. Також ми дізнаємося як отримати більше переваг від пропозицій авіакомпаній, програм лояльності, спеціальних послуг та як правильно вибрати місце в літаку. Крім того, Максим поділиться своїми особистими лайф-хаками та ідеями для подорожей. Влад Куций, мандрівник, професійний фотограф-експедиціонер, засновник «Adventure Monsters», представник The North Face в Україні. Фотографії Влада регулярно публікуються в National Geographic. На нашій зустрічі Влад покаже свої роботи та розкаже про свою подорож до Папуа, де він познайомився із ізольованими племенами. Також він продемонструє нове туристичне призначення, нещодавно відкрите для туристів - Мянму. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обовязкова. Тільки зареєстровані учасники будуть проінформовані про можливі зміни у розкладі. Не відкладайте до завтра, поспішайте зареєструватися вже сьогодні, адже кількість місць обмежена! До участі запрошується два представники від компанії-члена ЕВА. Ми із нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Алексеєва. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 496 06 01.

Реєстрацію завершено

Європейська Бізнес Асоціація із радістю запрошує усіх любителів подорожей до другого заходу серії EBA Discovery. Якщо ви не уявляєте своє життя без нових вражень та мандрівок – ми чекаємо на вас!

Захід заплановано на 17 квітня і відбудеться в тематичному просторі Travel Hub (вул. Ярославська 58, БЦ «Астарта», Київ).

Під час заходу будемо розглядати дві цікаві теми разом із нашими спікерами:

  • Максим Шахалов, Директор з приватного банкінгу в банку “Кредит Дніпро”, засновник консьєрж-сервісу “Сітісервіс”, експерт з бізнес-послуг та активний мандрівник.

Разом із Максимом ми розглянемо тему авіації та польотів через призму ділових та приватних подорожей. Також ми дізнаємося як отримати більше переваг від пропозицій авіакомпаній, програм лояльності, спеціальних послуг та як правильно вибрати місце в літаку. Крім того, Максим поділиться своїми особистими лайф-хаками та ідеями для подорожей.

  • Влад Куций, мандрівник, професійний фотограф-експедиціонер, засновник «Adventure Monsters», представник The North Face в Україні. Фотографії Влада регулярно публікуються в National Geographic.

На нашій зустрічі Влад покаже свої роботи та розкаже про свою подорож до Папуа, де він познайомився із ізольованими племенами. Також він продемонструє нове туристичне призначення, нещодавно відкрите для туристів – М’янму.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова. Тільки зареєстровані учасники будуть проінформовані про можливі зміни у розкладі.

Не відкладайте до завтра, поспішайте зареєструватися вже сьогодні, адже кількість місць обмежена!

До участі запрошується два представники від компанії-члена ЕВА.

Ми із нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Алексеєва

Зв'язатись
496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: