fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Discovery: explore unexplored

  • Дата: 12/03/2018 (ПН)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 19:00 - 21:00
  • Реєстрація починається18:30
Місце проведення:

Travel Hub, вул. Ярославська 58, БЦ "Астарта", 2 поверх

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Discovery: explore unexplored. Дата: 12 березня2018. Час: 19:00 21:00. Мова: Українська (без перекладу). Реєстрація починається 18:30. Місце проведення: Travel Hub, вул. Ярославська 58, БЦ Астарта, 2 поверх. Чи ви вже обдумували куди вирушити на весняні канікули? Європейська Бізнес Асоціація із радістю запрошує усіх любителів подорожей до захоплюючої дискусії на тему нестандартних напрямків для відпочинку. Якщо ви не уявляєте своє життя без нових вражень та мандрівок – ми чекаємо на вас! Захід заплановано на 12 березня і відбудеться в тематичному просторі Travel Hub (вул. Ярославська 58, БЦ «Астарта», Київ). Під час заходу будемо розглядати три теми разом із нашими спікерами: Сергій Кардиналов, засновник найбільшої туристичної спільноти України TUROSVET, розкаже як правильно обрати круїзну подорож і які напрямки є найцікавішими. Андрій Ніколаєв, Тревел Експерт з Travel Hub, поділиться враженнями від дворічної кругосвітньої подорожі і розкаже особливості туризму в країнах ближньої Азії. Катерина Борисенко, Продакт менеджер в SocialBoost, відкриє неймовірні варіанти для подорожей рідною Україною, адже протягом року Катерина разом із своєю командую відвідує більше 50-ти українських міст та селищ. Готуйтесь чудово провести час дізнатись багато цікавого! Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в плануванні. Просимо звернути увагу на обмеження у реєстрації, до участі у заході запрошуються два представники від компанії. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Алексеєва Ірина. E-mail events@eba.com.ua. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Чи ви вже обдумували куди вирушити на весняні канікули?

Європейська Бізнес Асоціація із радістю запрошує усіх любителів подорожей до захоплюючої дискусії на тему нестандартних напрямків для відпочинку. Якщо ви не уявляєте своє життя без нових вражень та мандрівок – ми чекаємо на вас!

Захід заплановано на 12 березня і відбудеться в тематичному просторі Travel Hub (вул. Ярославська 58, БЦ «Астарта», Київ).

Під час заходу будемо розглядати три теми разом із нашими спікерами:

  • Сергій Кардиналов, засновник найбільшої туристичної спільноти України TUROSVET, розкаже як правильно обрати круїзну подорож і які напрямки є найцікавішими.
  • Андрій Ніколаєв, Тревел Експерт з Travel Hub, поділиться враженнями від дворічної кругосвітньої подорожі і розкаже особливості туризму в країнах ближньої Азії.
  • Катерина Борисенко, Продакт менеджер в SocialBoost, відкриє неймовірні варіанти для подорожей рідною Україною, адже протягом року Катерина разом із своєю командую відвідує більше 50-ти українських міст та селищ.

Готуйтесь чудово провести час дізнатись багато цікавого!

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в плануванні.

Просимо звернути увагу на обмеження у реєстрації, до участі у заході запрошуються два представники від компанії.

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Алексеєва Ірина

Зв'язатись
044 496 06 01

Звіт та фотогалерея

12/ 03/ 2018

EBA Discovery
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: