fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Cycle Day

  • Дата: 13/06/2021 (НД)
  • Час: 09:00 - 14:00
  • Реєстрація починаєтьсяо 8:45
Місце проведення:

Конгрес-готель "Пуща" (вул. Миколи Юнкерова, 20, Пуща-Водиця)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Cycle Day. Дата: 13 червня2021. Час: 09:00 14:00. Реєстрація починається о 8:45. Місце проведення: Конгрес-готель Пуща (вул. Миколи Юнкерова, 20, Пуща-Водиця). Реєстрація завершена Європейська Бізнес Асоціація із радістю запрошує усіх любителів активного відпочинку взяти участь у EBA Cycle Day! Якщо вам хочеться ненадовго втекти від метушні великого міста, приєднуйтесь до нашої велосипедної прогулянки та з вітерцем насолоджуйтесь літньою природою. Велопрогулянка відбудеться 13 червня в мальовничих лісних ландшафтах Пущі-Водиці, стартуємо о 9:00 біля Конгрес-готелю Пуща (вул. Миколи Юнкерова, 20, Пуща-Водиця). Перед поїздкою розігріємося на розминці з Андрієм Братащуком, тренером HARDIO Cycling Embassy, майстером спорту України міжнародного класу з велоспорту-шоссе. Всі учасники будуть розділені на дві групи: “Початківці” – маршрут для новачків. Приблизно 10 км, в прогулянковому темпі, насолоджуючись природою Пущі-Водиці, в супроводі досвідчених маршалів “Експерти” – маршрут для досвідчених. Приблизно 15 км в напівспортивному темпі, насолоджуючись стежками в лісовій прохолоді, в супроводі досвідчених маршалів По завершенню на нас чекає комплекс вправ з тренером HARDIO Cycling Embassy Зоєю Білостоцькою, йогатерапевтом та спеціалістом із фізичної реабілітації. Вартість участі – 450 грн. * Усі кошти використовуються для фінансування видатків на утримання Асоціації, реалізації статутної мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності Вартість включає: Оренда велосипеда та шолома Маршрут у супроводі професійних тренерів Пригощення від PepsiCo Приємні подарунки від партнерів Ознайомтесь із правилами тут. Попередня реєстрація обов’язкова. Зверніть увагу, що в разі несприятливих погодних умов або посилення карантинних обмежень захід буде відмінено і кошти повернуті. До скорої зустрічі! Головний партнер Партнери             Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Двігун. E-mail [email protected] Контактний телефон. 067 218 09 03.

Реєстрація завершена

Європейська Бізнес Асоціація із радістю запрошує усіх любителів активного відпочинку взяти участь у EBA Cycle Day!

Якщо вам хочеться ненадовго втекти від метушні великого міста, приєднуйтесь до нашої велосипедної прогулянки та з вітерцем насолоджуйтесь літньою природою. Велопрогулянка відбудеться 13 червня в мальовничих лісних ландшафтах Пущі-Водиці, стартуємо о 9:00 біля Конгрес-готелю “Пуща” (вул. Миколи Юнкерова, 20, Пуща-Водиця).

Перед поїздкою розігріємося на розминці з Андрієм Братащуком, тренером HARDIO Cycling Embassy, майстером спорту України міжнародного класу з велоспорту-шоссе.

Всі учасники будуть розділені на дві групи:

  • “Початківці” – маршрут для новачків. Приблизно 10 км, в прогулянковому темпі, насолоджуючись природою Пущі-Водиці, в супроводі досвідчених маршалів
  • “Експерти” – маршрут для досвідчених. Приблизно 15 км в напівспортивному темпі, насолоджуючись стежками в лісовій прохолоді, в супроводі досвідчених маршалів

По завершенню на нас чекає комплекс вправ з тренером HARDIO Cycling Embassy Зоєю Білостоцькою, йогатерапевтом та спеціалістом із фізичної реабілітації.

Вартість участі – 450 грн. * Усі кошти використовуються для фінансування видатків на утримання Асоціації, реалізації статутної мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності

Вартість включає:

  • Оренда велосипеда та шолома
  • Маршрут у супроводі професійних тренерів
  • Пригощення від PepsiCo
  • Приємні подарунки від партнерів

Ознайомтесь із правилами тут.

Попередня реєстрація обов’язкова.

Зверніть увагу, що в разі несприятливих погодних умов або посилення карантинних обмежень захід буде відмінено і кошти повернуті.

До скорої зустрічі!

Головний партнер

Партнери

         

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
067 218 09 03

Звіт та фотогалерея

13/ 06/ 2021

EBA Cycle Day

13/ 06/ 2021

EBA Cycle Day
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Кількість учасників групи "Початківці"
Кількість учасників групи "Експерти"
Зареєструватися
Закрити - 2
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: