fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 
Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Connects in Dnipro. Дата: 30 вересня2021. Час: 16:00 17:30. Запрошуємо вас долучитися до зустрічі в нетворкінговому форматі, яка відбудеться в гостях у членської компанії Group of companies “G.R. Agro”. Як і завжди, ми збираємось на заході EBA Connects in Dnipro, щоб познайомитись, поділитись новинами та проєктами Асоціації, які заплановані на осінній бізнес-сезон, налагодити та розширити бізнес-зв’язки. Кожен учасник матиме нагоду представити себе, росповісти про свою компанію, представити сервіси, послуги тощо. Щоб отримати максимум користі від заходу радимо захопити візитівки. Кількість учасників обмежена - до 12 осіб, 1 компанія – 1 учасник. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і триває до 18:00 29 вересня та може бути закрита заздалегідь за умови відсутності вільних місць. Якщо ви зареєструвалися та з будь-якої причини не зможете приєднатися до заходу - скасуйте, будь ласка, реєстрацію на сайті або повідомте нас про це листом на електронну адресу dnipro@eba.com.ua. Чекаємо на зустріч з вами!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Алла Чуприна. E-mail Dnipro@eba.com.ua. Контактний телефон. +38096 505 13 11.

Запрошуємо вас долучитися до зустрічі в нетворкінговому форматі, яка відбудеться в гостях у членської компанії Group of companies “G.R. Agro”. Як і завжди, ми збираємось на заході EBA Connects in Dnipro, щоб познайомитись, поділитись новинами та проєктами Асоціації, які заплановані на осінній бізнес-сезон, налагодити та розширити бізнес-зв’язки.

Кожен учасник матиме нагоду представити себе, росповісти про свою компанію, представити сервіси, послуги тощо. Щоб отримати максимум користі від заходу радимо захопити візитівки.

Кількість учасників обмежена – до 12 осіб, 1 компанія – 1 учасник. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і триває до 18:00 29 вересня та може бути закрита заздалегідь за умови відсутності вільних місць.

Якщо ви зареєструвалися та з будь-якої причини не зможете приєднатися до заходу – скасуйте, будь ласка, реєстрацію на сайті або повідомте нас про це листом на електронну адресу dnipro@eba.com.ua.

Чекаємо на зустріч з вами!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Алла Чуприна

Зв'язатись
+38096 505 13 11

Партнери

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: