fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Big Bosses League

  • Дата: 09/09/2021 (ЧТ)
  • Мова: Англійська (без перекладу)
  • Час: 17:00 - 18:30
  • Початок реєстрації о16:30
Місце проведення:

Fairmont Grand Hotel Kyiv (вул. Набережно-Крещатицька, 1, Київ)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Big Bosses League. Дата: 09 вересня2021. Час: 17:00 18:30. Мова: Англійська (без перекладу). Початок реєстрації о 16:30. Місце проведення: Fairmont Grand Hotel Kyiv (вул. Набережно-Крещатицька, 1, Київ). Для підвищення своєї ефективності бізнесу необхідно постійно розвиватися технологічно й тримати руку на пульсі останніх новацій в індустрії. Але як визначити серед усіх трендів саме те, що зможе змінити хід гри для вашої компанії? Тож на першій зустрічі Big Bosses League ми поговоримо про ключові інновації та проєкти, що визначатимуть майбутнє ведення бізнесу, разом з доктором Стеффеном Гофманом – президентом групи Bosch в Україні, Росії, Білорусії, Кавказі, Центральній Азії та Монголії: Уроки пандемії від Bosch: як приймати правильні рішення під час кризи? Мегатренди Bosch: водневі технології, цифровізація. Баланс роботи та життя: як зберегти ефективність в умовах невизначеності. Захід відбудеться 9 вересня на локації Fairmont Grand Hotel Kyiv (вул. Набережно-Крещатицька, 1, Київ). Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації. До скорої зустрічі.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Людмила Недокос. E-mail [email protected] Контактний телефон. 067-218-09-04.

Для підвищення своєї ефективності бізнесу необхідно постійно розвиватися технологічно й тримати руку на пульсі останніх новацій в індустрії. Але як визначити серед усіх трендів саме те, що зможе змінити хід гри для вашої компанії? Тож на першій зустрічі Big Bosses League ми поговоримо про ключові інновації та проєкти, що визначатимуть майбутнє ведення бізнесу, разом з доктором Стеффеном Гофманом – президентом групи Bosch в Україні, Росії, Білорусії, Кавказі, Центральній Азії та Монголії:

  • Уроки пандемії від Bosch: як приймати правильні рішення під час кризи?
  • Мегатренди Bosch: водневі технології, цифровізація.
  • Баланс роботи та життя: як зберегти ефективність в умовах невизначеності.

Захід відбудеться 9 вересня на локації Fairmont Grand Hotel Kyiv (вул. Набережно-Крещатицька, 1, Київ).

Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації.

До скорої зустрічі.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Людмила Недокос

Зв'язатись
067-218-09-04
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: