fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Best Business Practices у Дніпрі: Розширення експортного потенціалу

  • Дата: 23/11/2018 (ПТ)
  • Час: 15:00 - 18:00
Місце проведення:

офіс компанії «Еліксір», вул. Аеродром, 144, смт. Авіаторське, Дніпропетровська область

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Best Business Practices у Дніпрі: Розширення експортного потенціалу. Дата: 23 листопада2018. Час: 15:00 18:00. Місце проведення: офіс компанії «Еліксір», вул. Аеродром, 144, смт. Авіаторське, Дніпропетровська область. Шановні колеги! В рамках проекту Асоціації у Дніпрі EBA Best Business Practices запрошуємо всіх зацікавлених у налагодженні міжнародного партнерства та розширенні експортно-імпортного потенціалу компаній взяти участь у зустрічі з випускниками Програми Fit for Partnership with Germany, що відбудеться 23 листопада з 15:00 до 18:00 за адресою: вул. Аеродром, 144, смт. Авіаторське, офіс компанії Еліксір. Дніпровський офіс Європейської Бізнес Асоціації є регіональним партнером Програми Fit for Partnership with Germany, що фінансується Федеральним міністерством економіки та енергетики Німеччини та надає можливість українським підприємствам пройти безкоштовну 4-тижневу бізнес-сесію у Німеччині й набути нових знань і компетенцій для співробітництва з німецькими компаніями, ознайомитися з передовими технологіями та знайти надійних партнерів. Досвідом участі у такій бізнес-сесії, новими цікавими та корисними знаннями, власними висновками та інсайтами з нами поділяться випускники Програми, які нещодавно повернулися з Німеччини. Зі свого боку Дніпровський офіс Асоціації готовий надати вам вичерпну інформацію про умови участі у Програмі. Передбачаємо живу та цікаву дискусію й дружню атмосферу. Тож приєднуйтеся! Зауважте, будь ласка, що реєстрація обов’язкова, кількість місць обмежена і реєстрація може бути закрита достроково (до 22 листопада).Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Волошина. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 38 056 731 93 14.

Шановні колеги!

В рамках проекту Асоціації у Дніпрі EBA Best Business Practices запрошуємо всіх зацікавлених у налагодженні міжнародного партнерства та розширенні експортно-імпортного потенціалу компаній взяти участь у зустрічі з випускниками Програми Fit for Partnership with Germany, що відбудеться 23 листопада з 15:00 до 18:00 за адресою: вул. Аеродром, 144, смт. Авіаторське, офіс компанії “Еліксір”.

Дніпровський офіс Європейської Бізнес Асоціації є регіональним партнером Програми Fit for Partnership with Germany, що фінансується Федеральним міністерством економіки та енергетики Німеччини та надає можливість українським підприємствам пройти безкоштовну 4-тижневу бізнес-сесію у Німеччині й набути нових знань і компетенцій для співробітництва з німецькими компаніями, ознайомитися з передовими технологіями та знайти надійних партнерів.

Досвідом участі у такій бізнес-сесії, новими цікавими та корисними знаннями, власними висновками та інсайтами з нами поділяться випускники Програми, які нещодавно повернулися з Німеччини.

Зі свого боку Дніпровський офіс Асоціації готовий надати вам вичерпну інформацію про умови участі у Програмі.

Передбачаємо живу та цікаву дискусію й дружню атмосферу. Тож приєднуйтеся!

Зауважте, будь ласка, що реєстрація обов’язкова, кількість місць обмежена і реєстрація може бути закрита достроково (до 22 листопада).

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Волошина

Зв'язатись
38 056 731 93 14
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: