fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Autumn Networking Season Vol 1

  • Дата: 09/09/2019 (ПН)
  • Мова: Ukrainian (without translation)
  • Час: 19:00 - 21:00
  • Початок реєстраціїо 18:30
Місце проведення:

Radisson Blu Hotel Kyiv (вул. Ярославів Вал 22)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Autumn Networking Season Vol 1. Дата: 09 вересня2019. Час: 19:00 21:00. Мова: Ukrainian (without translation). Початок реєстрації о 18:30. Місце проведення: Radisson Blu Hotel Kyiv (вул. Ярославів Вал 22). Реєстрація закрита! Ми з захопленням розпочинаємо новий бізнес-сезон з уже традиційної зустрічі – EBA Autumn Networking Season! Чим більше людей ми знаємо, тим більші наші шанси на успіх. Скористайтеся можливістю познайомитись з однодумцями, налагодити контакти з потенційними партнерами, побудувати довгострокові бізнес-стосунки. У якості спікера ми запрошуємо Анастасію Владичинську, яка допоможе з модерацією зустрічі та дискусії. Анастасія Владичинська, засновник Vladychynska Consulting, автор та викладач Першої в Україні Школи сервісу, єдиний сертифікований консультант з побудови системи сервісу в Східній Європі за методологією TheDijulius Group. Разом з Анастасією ми поговоримо про те, як стати безризиковою компанією для своїх клієнтів, що таке нуль ризику і чому це так важливо, як не бути компанією, про яку погано говорять співробітники і клієнти. Чекаємо на вас 9 вересня о 19:00 в готелі Radisson Blu Hotel Kyiv. Кілька простих правил: Ми запрошуємо лише по одному представнику від компанії Ми хочемо бачити більше нових людей, тому ми запрошуємо одних і тих самих учасників на захід раз на 2 місяці. Будь ласка, не забудьте взяти з собою візитні картки (приблизно 100 шт) Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по одному представнику від компанії-члена Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (6 вересня 18:00).Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Людмила Недокос. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044-496-06-01.

Реєстрація закрита!

Ми з захопленням розпочинаємо новий бізнес-сезон з уже традиційної зустрічі – EBA Autumn Networking Season!

Чим більше людей ми знаємо, тим більші наші шанси на успіх. Скористайтеся можливістю познайомитись з однодумцями, налагодити контакти з потенційними партнерами, побудувати довгострокові бізнес-стосунки.

У якості спікера ми запрошуємо Анастасію Владичинську, яка допоможе з модерацією зустрічі та дискусії.

Анастасія Владичинська, засновник Vladychynska Consulting, автор та викладач Першої в Україні Школи сервісу, єдиний сертифікований консультант з побудови системи сервісу в Східній Європі за методологією TheDijulius Group. Разом з Анастасією ми поговоримо про те, як стати безризиковою компанією для своїх клієнтів, що таке “нуль ризику” і чому це так важливо, як не бути компанією, про яку погано говорять співробітники і клієнти.

Чекаємо на вас 9 вересня о 19:00 в готелі Radisson Blu Hotel Kyiv.

Кілька простих правил:

  • Ми запрошуємо лише по одному представнику від компанії
  • Ми хочемо бачити більше нових людей, тому ми запрошуємо одних і тих самих учасників на захід раз на 2 місяці.
  • Будь ласка, не забудьте взяти з собою візитні картки (приблизно 100 шт)

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по одному представнику від компанії-члена Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (6 вересня 18:00).

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Людмила Недокос

Зв'язатись
044-496-06-01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: