fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Autumn Networking Season

  • Дата: 25/11/2019
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 19:00 - 21:00
  • Початок реєстраціїо 18:30
Місце проведення:

Radisson Blu Hotel Kyiv (вул. Ярославів Вал 22)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Autumn Networking Season. Дата: 25 листопада2019. Час: 19:00 21:00. Мова: Українська (без перекладу). Початок реєстрації о 18:30. Місце проведення: Radisson Blu Hotel Kyiv (вул. Ярославів Вал 22). Реєстрація закрита! Ми запрошуємо вас на останню зустріч осіннього сезону– EBA Autumn Networking Season! Встигніть отримати задоволення та користь від можливості побудувати нові якісні бізнес знайомства та вдосконалити свій бізнес-профіль. Ми запросили харизматичного модератора Ольгу Нестеренко, яка допоможе з модерацією зустрічі та дискусією. Разом з Ольгою ми поговоримо про особистий маркетинг, як використовувати маркетингові інструменти та лайфхаки для просування себе як бренду. Наш спікер - Ольга Нестеренко, керуючий партнер маркетингового агентства Nebo, бренд-стратег, володар Effie Grand Prix, займається створенням і розвитком брендів, досвід роботи в Україні, Росії та США, закінчення Miami Ad School, перша представила Україну в Roger Hatchuel Academy в рамках Cannes Lions. Кілька простих правил: Ми запрошуємо лише по одному представнику від компанії Ми хочемо бачити більше нових людей, тому ми запрошуємо одних і тих самих учасників на захід раз на 2 місяці. Будь ласка, не забудьте взяти з собою візитні картки (приблизно 100 шт) Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по одному представнику від компанії-члена Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (24 листопада 12:00).Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Людмила Недокос. E-mail events@eba.com.ua. Контактний телефон. 044-496-06-01.

Реєстрація закрита!

Ми запрошуємо вас на останню зустріч осіннього сезону– EBA Autumn Networking Season!

Встигніть отримати задоволення та користь від можливості побудувати нові якісні бізнес знайомства та вдосконалити свій бізнес-профіль. Ми запросили харизматичного модератора Ольгу Нестеренко, яка допоможе з модерацією зустрічі та дискусією. Разом з Ольгою ми поговоримо про особистий маркетинг, як використовувати маркетингові інструменти та лайфхаки для просування себе як бренду.

Наш спікер – Ольга Нестеренко, керуючий партнер маркетингового агентства Nebo, бренд-стратег, володар Effie Grand Prix, займається створенням і розвитком брендів, досвід роботи в Україні, Росії та США, закінчення Miami Ad School, перша представила Україну в Roger Hatchuel Academy в рамках Cannes Lions.

Кілька простих правил:

  • Ми запрошуємо лише по одному представнику від компанії
  • Ми хочемо бачити більше нових людей, тому ми запрошуємо одних і тих самих учасників на захід раз на 2 місяці.
  • Будь ласка, не забудьте взяти з собою візитні картки (приблизно 100 шт)

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по одному представнику від компанії-члена Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (24 листопада 12:00).

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Людмила Недокос

Зв'язатись
044-496-06-01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: