fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЕBA Autumn Networking Season

  • Дата: 24/09/2018 (ПН)
  • Мова: Українська/російська (без перекладу)
  • Час: 19:00 - 21:00
  • Початок реєстраціїо 18:30
Місце проведення:

Radisson Blu Hotel Kyiv, Ярославів Вал, 22

Google Apple Outlook Telegram Bot
  ЕBA Autumn Networking Season. Дата: 24 вересня2018. Час: 19:00 21:00. Мова: Українська/російська (без перекладу). Початок реєстрації о 18:30. Місце проведення: Radisson Blu Hotel Kyiv, Ярославів Вал, 22. Європейська Бізнес Асоціація з радістю запрошує Вас на нашу теплу та затишну подію - Осінній сезон нетворкінгу з Ольгою Габлюк. Ольга - фахівець з мовознавства та психології, актриса, засновник Школи красномовства. Вона розповість нам, як встановити довірливе спілкування та зробити спілкування легким, елегантним та продуктивним. Приходьте, щоб зустрітися з новими колегами та побачити давніх друзів 24 вересня в стильному готелі Radisson Blu, Київ (вул. Ярославів Вал, 22, Київ). У програмі: Виступ та презентація від Ольги Габлюк Нетворкінг, що модерує Ольга Габлюк Вітальні напої та закуски Кілька простих правил: Ми запрошуємо лише одного представника від кожної компанії-члена Мати при собі візитки (близько 100) Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація необхідна. Тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в плануванні. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. Контактний телефон. 044 496 0601.

Європейська Бізнес Асоціація з радістю запрошує Вас на нашу теплу та затишну подію – Осінній сезон нетворкінгу з Ольгою Габлюк.

Ольга – фахівець з мовознавства та психології, актриса, засновник “Школи красномовства”. Вона розповість нам, як встановити довірливе спілкування та зробити спілкування легким, елегантним та продуктивним.

Приходьте, щоб зустрітися з новими колегами та побачити давніх друзів 24 вересня в стильному готелі Radisson Blu, Київ (вул. Ярославів Вал, 22, Київ).

У програмі:

  • Виступ та презентація від Ольги Габлюк
  • Нетворкінг, що модерує Ольга Габлюк
  • Вітальні напої та закуски

Кілька простих правил:

  • Ми запрошуємо лише одного представника від кожної компанії-члена
  • Мати при собі візитки (близько 100)

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація необхідна. Тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в плануванні.

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

044 496 0601

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: