fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Диджитал інновації та технології: можливості та точки дотику

  • Дата: 21/03/2024 (ЧТ)
  • Мова: Англійська без перекладу
  • Час: 11:00 - 13:30 CET
  • Початок реєстраціїо 10:30
Місце проведення:

Trust Square (Rennweg 57, 8001 Zurich)

РЕЄСТРАЦІЯ ОНЛАЙН
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Диджитал інновації та технології: можливості та точки дотику. Дата: 21 березня2024. Час: 11:00 13:30. Мова: Англійська без перекладу. Початок реєстрації о 10:30. Місце проведення: Trust Square (Rennweg 57, 8001 Zurich). Українська ІТ та технологічна екосистема швидко розвивається та має значний потенціал для розвитку. Для посилення співпраці та обміну знаннями Європейська Бізнес Асоціація спільно з Global Business for Ukraine за підтримки Trust Square проведуть зустріч Диджитал інновації та технології: можливості та точки дотику для швейцарського й українського бізнесу 21 березня об 11:00 (CET) у Цюриху. У світі вивчають трансформаційні можливості цифрових технологій, тож особливий інтерес сьогодні викликають цифрові інновації та ініціативи з передачі технологій. З фокусом на високорозвиненій ІТ-індустрії України та її зусиллях у сфері цифровізації, учасники зможуть дізнатися про сильні сторони України у розробці програмного забезпечення, кібербезпеці та новітніх технологіях, таких як штучний інтелект. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі! Партнери     Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Мудрик. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 09 03.

Українська ІТ та технологічна екосистема швидко розвивається та має значний потенціал для розвитку. Для посилення співпраці та обміну знаннями Європейська Бізнес Асоціація спільно з Global Business for Ukraine за підтримки Trust Square проведуть зустріч “Диджитал інновації та технології: можливості та точки дотику” для швейцарського й українського бізнесу 21 березня об 11:00 (CET) у Цюриху.

У світі вивчають трансформаційні можливості цифрових технологій, тож особливий інтерес сьогодні викликають цифрові інновації та ініціативи з передачі технологій. З фокусом на високорозвиненій ІТ-індустрії України та її зусиллях у сфері цифровізації, учасники зможуть дізнатися про сильні сторони України у розробці програмного забезпечення, кібербезпеці та новітніх технологіях, таких як штучний інтелект.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі!

Партнери

   

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Мудрик

Зв'язатись
+380 (67) 218 09 03
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: