fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Company Visit в школу MriyDiy. Бізнес та освіта: чому корисно співпрацювати

  • Дата: 07/09/2023 (ЧТ)
  • Мова: українська
  • Час: 15:00 - 17:00
  • Внесокбезкоштовно
  • Місце проведення: Київ, вул. Набережно-Рибальська, 5А
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Company Visit в школу MriyDiy. Бізнес та освіта: чому корисно співпрацювати. Дата: 07 вересня2023. Час: 15:00 17:00. Мова: українська. Внесок безкоштовно . Місце проведення: Київ, вул. Набережно-Рибальська, 5А. Мережа освітніх проєктів МрійДій - це школи повного дня, дитячі садки, дитячі табори, професійні гуртки для дітей, дистанційна школа, екстернат, Батьківський клуб, навчання для освітян, проектна школа, соціальні напрямки. У проєктах мережі задіяно вже понад 5000 дітей, сотні українських освітян з різних міст та сіл пройшли навчання інноваційним методикам на базі МрійДій. Мета МрійДій - своєю діяльністю та проектами впливати на розвиток освіти в нашій країні. На зустрічі поговоримо про роль освіти у розвитку країни, зрозуміємо, як сьогодні бізнес може долучатися до освітніх процесів у школах та закладах вищої освіти, про те, чому корисно співпрацювати бізнесу та освіті. Адже бізнес зацікавлений у тому, щоб отримувати молодих кваліфікованих та енергійних працівників, яких не треба перевчати. Освіта зацікавлена в тому, щоб готувати студентів до справжнього життя та перетворювати їх на конкурентоспроможних випускників. Також на гостей чекає рефлексія від керівника тьюторсько-менторської служби МрійДій Ярослава Качанова з мрієбудування. Відшукаємо свою заповітну мрію та зрозуміємо які бар’єри на шляху її реалізувати, що необхідно зробити прямо зараз, щоб наблизити свою мрію та не відкладати її в довгий ящик. Спікерка: Лідія Білас, засновниця мережі освітніх проектів МрійДій. Це школи, садки, табори, навчання для вчителів та батьків, проектна школа, соціальні напрямки. На сьогодні понад 5 тисяч дітей задіяно у проектах мережі. Питання для обговорення: Чому взаємодія бізнесу та освіти стане корисною для розвитку країни? Системні виклики для майбутніх поколінь і як бізнес може допомогти з ними впоратися. Як рівень сучасної освіти вплине на бізнес у найближчому майбутньому? Профорієнтація у школах - чим тут може бути корисний бізнес? Як зберегти баланс: ефективно готувати дітей до майбутнього, при цьому не перетворити школу на роботу? Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Лідія Білас. Засновниця мережі освітніх проектів МрійДій. Ярослав Качанов. Керівник тьюторсько-менторської служби у школі МрійДій. Розробив близько 50 творчих рефлексій. Працював координатором стаціонарного простору проєкту «СпівДія заради Дітей» у м. Київ, де з командою надали психоемоційну підтримку 3000 дітям. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067-406-65-40.

Мережа освітніх проєктів МрійДій – це школи повного дня, дитячі садки, дитячі табори, професійні гуртки для дітей, дистанційна школа, екстернат, Батьківський клуб, навчання для освітян, проектна школа, соціальні напрямки. У проєктах мережі задіяно вже понад 5000 дітей, сотні українських освітян з різних міст та сіл пройшли навчання інноваційним методикам на базі МрійДій. Мета МрійДій – своєю діяльністю та проектами впливати на розвиток освіти в нашій країні.

На зустрічі поговоримо про роль освіти у розвитку країни, зрозуміємо, як сьогодні бізнес може долучатися до освітніх процесів у школах та закладах вищої освіти, про те, чому корисно співпрацювати бізнесу та освіті. Адже бізнес зацікавлений у тому, щоб отримувати молодих кваліфікованих та енергійних працівників, яких не треба перевчати. Освіта зацікавлена в тому, щоб готувати студентів до справжнього життя та перетворювати їх на конкурентоспроможних випускників.

Також на гостей чекає рефлексія від керівника тьюторсько-менторської служби МрійДій Ярослава Качанова з мрієбудування. Відшукаємо свою заповітну мрію та зрозуміємо які бар’єри на шляху її реалізувати, що необхідно зробити прямо зараз, щоб наблизити свою мрію та не відкладати її в довгий ящик.

Спікерка: Лідія Білас, засновниця мережі освітніх проектів МрійДій. Це школи, садки, табори, навчання для вчителів та батьків, проектна школа, соціальні напрямки. На сьогодні понад 5 тисяч дітей задіяно у проектах мережі.

Питання для обговорення:

  • Чому взаємодія бізнесу та освіти стане корисною для розвитку країни?
  • Системні виклики для майбутніх поколінь і як бізнес може допомогти з ними впоратися.
  • Як рівень сучасної освіти вплине на бізнес у найближчому майбутньому?
  • Профорієнтація у школах – чим тут може бути корисний бізнес?
  • Як зберегти баланс: ефективно готувати дітей до майбутнього, при цьому не перетворити школу на роботу?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 2
Лідія Білас
Засновниця мережі освітніх проектів МрійДій
Ярослав Качанов
Керівник тьюторсько-менторської служби у школі МрійДій. Розробив близько 50 творчих рефлексій. Працював координатором стаціонарного простору проєкту «СпівДія заради Дітей» у м. Київ, де з командою надали психоемоційну підтримку 3000 дітям
Лідія Білас
Ярослав Качанов

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067-406-65-40

Партнери

Реєстрація
Ім'я
E-mail
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: