fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Company visit: Ukratlantic

  • Дата: 13/06/2024 (ЧТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 13:00 - 15:00
Місце проведення:

м. Одеса, Київське шосе 4.

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Company visit: Ukratlantic. Дата: 13 червня2024. Час: 13:00 15:00. Мова: Українська. Місце проведення: м. Одеса, Київське шосе 4.. Шановні члени Асоціації, Хочемо запросити вас на екскурсію до компанії Укратлантік. Під час екскурсії ви матимете можливість ознайомитися виробничими процесами, дізнатися більше про інноваційні рішення у сфері виробництва теплотехніки та кліматичного обладнання. Коли? 13 червня о 13:00 Де? м. Одеса , Київське шосе 4. Звертаємо вашу увагу, що кількість місць обмежена з міркувань безпеки, тому просимо вас завчасно підтвердити свою участь. Просимо підтвердити участь до 10.06 та повідомити про необхідність трансферу на потужності підприємства у відповідь на цей лист на [email protected] .Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. EBA Odesa. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 0 (48) 737 38 83.

Шановні члени Асоціації,

Хочемо запросити вас на екскурсію до компанії “Укратлантік”. Під час екскурсії ви матимете можливість ознайомитися виробничими процесами, дізнатися більше про інноваційні рішення у сфері виробництва теплотехніки та кліматичного обладнання.

Коли? 13 червня о 13:00

Де? м. Одеса , Київське шосе 4.

Звертаємо вашу увагу, що кількість місць обмежена з міркувань безпеки, тому просимо вас завчасно підтвердити свою участь.

Просимо підтвердити участь до 10.06 та повідомити про необхідність трансферу на потужності підприємства у відповідь на цей лист на [email protected] .

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

EBA Odesa

Зв'язатись
0 (48) 737 38 83
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: